Bizim Bitkisel Krema %20 Yağlı (1*1L)

Ürün Kodu:1018542

%17
84,50 TL 69,90 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Krema Bitkisel %20 Yağlı (1*1lt) Bizim Özellikleri

  • Miktarı: 1 *1 Lt
  • Raf Ömrü: 12 ay
  • Kullanım Alanları: Yemek ve tatlılar
  • Saklama Koşulları: Buzdolabında

Bitkisel yağlı olarak üretilen kremanın kullanım alanı geniştir. Mutfaklarda aşçıların yaratıcılıklarını arttırır. Özel tarifi ile kullanıldığı yemek ve tatlıların kıvamını olduğu gibi lezzetini de arttırır. Krema bitkisel Bizim özellikleri arasında hazır olması bulunur. Bu şekilde kremayı pişirmek için zaman kaybı yaşanmaz. Hemen kullanılarak yemekler ve tatlılar hazırlanabilir. Kremalı yemek, çorba ve tatlı tariflerini yapmak istediğinizde hazır olması ile kolaylık sağlar. Kremanın özel lezzeti ile yemeklere farklı bir tat kattığı bilinir. Aynı zamanda çorbalarda kullanıldığında kıvamının istenen koyulukta olmasını sağlar. Kullanım alanı geniştir ve mutfaklarda hazır olarak bulunmasına önem verilir.

Krema Bitkisel %20 Yağlı (1*1lt) Bizim Nasıl Kullanılır?

1 litrelik ekonomik kutusunda bulunan ürün profesyonel mutfaklarda çok sayıda pasta ve tatlının aynı anda yapılabilmesini sağlar. Kişisel mutfaklarda ise kullanıldıktan sonra ağzı kapatılarak buzdolabında saklanabilir. Krema bitkisel Bizim fiyatları ekonomik olarak belirlenir. Ürünün hazır olması ile ağzı açıldıktan sonra uzun süre bekletilmemelidir. Üzerinde belirtilen kullanma talimatlarına uyulması gerekir. Kutunun kapağı açılarak kremalı yemek ve tatlılara direk olarak eklenebilir. Kremalı çorbalarda ve yemeklerde kullanılabilir. Bunun yanında tatlılara, içeceklere ve salatalara özel bir lezzet katmak için de kullanılabilir. Yüksek ısıda kesilmez bu şekilde yemeğin lezzetinde azalma olmasının önüne geçer. Özel ayarlanmış olan yağ miktarı ile yemek ve tatlıların yağ oranını artırmaz. Buzdolabından çıkardıktan sonra kutusu açılarak hemen kullanılabilir. Artan miktar ise ağzı kapatılarak buzdolabında muhafaza edilebilir. Ekonomik boyutlu olan kutu ile aynı anda çorba, sulu yemek, tatlı yapılabilir. Bu şekilde öğle ya da akşam menülerini hazırlarken kremayı pişirmek için zaman kaybı yaşanmaz.

Krema Bitkisel %20 Yağlı (1*1lt) Bizim Neden Tercih Edilmeli?

Bitkisel krema sütte bulunan kremanın yoğun ve ağır lezzetinin hafifletilmesini sağlar. Bu şekilde kremalı yemeklere mesafeli olan kişiler tarafından da beğenilir. Tatlı ihtiyacı oluştuğu anlarda kısa sürede meyve salataları hazırlanmasını sağlar. Sıcak yemeklere kremanın kesilmesi endişesi olmadan koyulabilir. Evde krema hazırlamak için zaman kaybı yaşanmasının önüne geçer. Yemeklere lezzet katarken kaliteden ödün vermek istemeyen kişiler markanın ürünlerini tercih ederleri. Köklü markanın ürünleri güvenle yemeklerde ve tatlılarda kullanılabilir. Pastaların süslenmesinde kullanıldığında hayal gücünün sınırsızlığı ortaya çıkarılabilir. Aynı anda sıcak yemeklerde ve tatlı yapımında hazır olan bu krema kullanılabilir.