Bizim Bitkisel Yağlı Krem Şanti (12*1L)

Ürün Kodu:1004832

%26
1.210,00 TL 890,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Krem Şanti B. Yağlı (12*1lt) Bizim Özellikleri

  • Miktarı : 12* 1 Lt
  • Raf Ömrü: 12 Ay
  • Kullanım Alanları: Mutfaklar
  • Saklama Koşulları: Buzdolabında

 

Krem şanti tatlılarda, içeceklerin lezzetlendirilmesinde ve pastaların süslenmesinde tercih edilir. Krem şanti b. yağlı Bizim özellikleri arasında uzun süre kullanım için uygun olması yer alır. Geniş kullanım alanı olan ürün mutfaklarda hayal gücünün sınırsız olmasını sağlar. Yeni tarifler denemek ve oluşturmak için tercih edilen ürünler arasındadır. 12 adet 1 litre şeklinde alınan bu ürün profesyonel mutfakların krem şanti ihtiyacının uzun süreli karşılanmasını sağlar. Pastanelerin vazgeçilmez ürünüdür ve özellikle ihtişamlı pastaların yapımında kullanılır. Kremalı çorba ve sulu yemeklerin yapımında da hazır olması ile vakit kaybı yaşanmasının önüne geçer.

Krem Şanti B. Yağlı (12*1lt) Bizim Nerelerde Kullanılır?

Pastanelerde en çok tüketilen ürünler arasında krem şantinin olduğu görülür. Tatlı ve yoğun bir tadı bulunan ürün bu özel lezzetini içine koyulduğu yiyeceklere de verir. Pastaların süslenerek görselliğinin üst düzeyde olmasını sağlar. Bunun yanında içeceklerin üzerine ve içine koyulduğunda kıvamını yoğunlaştırır. Meyve salatalarına eklendiğinde salatanın lezzetini arttırır. Çeşitli tatlıların yapımında da kullanılır. Lezzetli tadı ile aklınızdaki tarifleri hayata geçirirken kullanabilirsiniz. Krem şanti b. yağlı Bizim fiyatları ekonomiktir.Pasta, tatlı, meyve salatalarının yapımında rahatça kullanılabilir. Pastane, restoran ve kafelerin mutfaklarında lezzetli yemek, çorba, pasta ve meyve salatalarının yapımında ihtiyaç duyulan krem şanti ihtiyacını karşılar. Tatlı ve kıvamlı olan ürünün nerede kullanılacağı aşçıların hayal gücüne bırakılır. Yeni tarifler denenerek çok beğenilen yemek ve tatlıların yapılması mümkün olur.

Krem Şanti B. Yağlı (12*1lt) Bizim Avantajları Nelerdir?

Bitkisel krem şanti yoğun tadı ile yapılan pastaların, tatlı, içecek ve meyve salataların tadının mükemmel olmasını sağlar. Kullanımı son derece kolaydır. Hazır olarak satışa sunulur ve direk olarak yiyeceklerin ve içeceklerin üzerine katılabilir. Hazırlanması için ayrıca işlem yapılmasına gerek bulunmaz. Hazır olması ile de kısa sürede hazırlanacak menülerde tercih edilir. Profesyonel mutfaklarda da zamandan tasarruf edilmesini sağlar. Yoğun kıvamlıdır ve bu kıvamı tutturmak için herhangi bir çaba harcanmasına gerek bulunmaz. Kutunun kapağı açılarak anında kullanılabilir. Pastane kreması hazırlamak için uzun süreler harcanmasına gerek kalmaz. Tüm kutu kullanılmadığı takdirde buzdolabında ağzı kapalı olarak saklanabilir. Ürün alındığında uzun süre kremalı yiyecekleri hazırlarken elinizin altında hazır olmasını sağlayabilirsiniz.