Bizim Cheddar Sos (1*2,2kg)

Ürün Kodu:1029366

%12
623,71 TL 549,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

BİZİM CHEDDAR SOS (1*2,2KG) Özellikleri Nelerdir?

  • Malzeme Türü: Kuru Gıda
  • Grubu: Sıvı Sos
  • Adet :1
  • Ağırlık: 2.2 Kg
  • Kalori: 174 kcal (100 gram)

 

Bizim Cheddar Sos (1*2,2kg)

Cheddar Sos çok sayıda lezzete eşlikçi olan sıvı bir sostur. Soslar hem Türk mutfağında hem de dünya mutfaklarında hatrı sayılır bir yere sahiptir. Akıllıca ve doğru yerde kullanılan sos yardımıyla yemeğin lezzeti ikiye katlanabilir.

Bunu gören Bizim markası da profesyonel mutfaklara hitaben çok sayıda farklı lezzette sos üretir. Bunlardan biri de Bizim Cheddar peynirli sostur. Bu ürün yardımı ile yemeklerin lezzeti arttırılırken görüntüsü de etkileyici hale getirilir.

Cheddar peynirli sos geleneksel bir İngiliz mutfağı ürünüdür. Sosun hammaddesi Cheddar peynirine eşlik eden çeşitli baharatlardır. Baharatlar ve süt eşliğinde pişirilen Cheddar, yoğun ve akışkan bir hal alır. Et, tavuk, patates başta olmak üzere çok sayıda yiyeceğe de eşlik eder.

Profesyonel ölçekte hizmet veren çok sayıda gıda işletmesi Cheddar sos kullanır. Özellikle fast food sektöründe Cheddar sosu sıklıkla görürüz. Bizim Cheddar Sos (1*2,2kg) özellikleri bakımından hem sıcak hem de soğuk kullanıma uygundur.

İnek sütünden üretilen Cheddar peyniri hafif ekşi bir tada sahiptir. Cheddar peynirini hamburgerlerin arasındaki erimiş sarı renkli görüntüsünden de biliriz. Bu peynir ile hazırlanmış Cheddar sos, sıvı formu ile birçok yiyeceğin lezzetini arttırır.

Profesyonellere hitap eden ürünü cafe, restoran, catering şirketi, büfe, yemekhane, otel gibi yerlerin kullanımında görebiliriz. Endüstriyel üreticiler de farklı tatların üretimi için Bizim Cheddar sos kullanırlar.

Mutfak şefleri Bizim Cheddar Sos ile damak şenlendiren çeşitli mezeler ve yeni soslar da hazırlayabilir. Eklendiği ürünlerde kıvam bağlar ve ekşi bir tat verir. Ev dışı tüketim kanalları bu ürünü mutfaklarında ihtiyaç duydukları miktarda stoklar.

Bizim Cheddar Sos (1*2,2kg) Özellikleri

Ürün kapaklı plastik bidon ambalaj ile tüketiciye sunulur. Her bir bidonun ağırlığı 2,2 kilogramdır. Koli ile satın alımda her bir koli içinde 6 adet plastik bidon bulunur. Birçok üretici Cheddar sosu koliler halinde tedarik eder.

Cheddar peyniri, sert ve yağlı bir üründür. Cheddar sos da aynı özelliğe sahiptir. Profesyonel mutfaklarda patates, tavuk, et, hamburger, sandviç, makarna vb. yiyeceklerin hazırlanması için kullanılmaktadır.

Ürünü hem sıcak yiyeceklerde hem de soğuk yiyeceklerle kullanmak mümkündür. İçerisinde %4 oranında peynir bulunur. Her türlü yiyeceğin yanına dip sos olarak da eşlik edebilir. Akışkan formda sarı bir renge sahiptir.

Ürünü açtıktan sonra serin ve kuru yerde saklamak gerekir. Doğrudan güneş ışığı ve nemden koruyunuz. 20 derecelik sıcaklık muhafaza işlemi için idealdir. Açıldıktan sonra kısa süre içinde tüketilmesi gerekir. Uygun koşullarda saklanırsa raf ömrü 6 aydır.

Plastik şişe kolay açılır, kolay kavranır ve pratik kullanımlıdır. Cheddar sos hazırlamak ile vakit kaybetmek istemeyen gıda sektörü mutfakları, bu ürünle hızlı ve seri üretimler gerçekleştirebilir. Ürüne hızlı ve sorunsuz ulaşmak isteyenler g2m güvencesi ile alışveriş yapabilir.     

Burada Bizim Cheddar Sos fiyatları da oldukça uyguna gelir. Stok yapmak ve acil ihtiyaçlar için hızlı siparişler oluşturabilirsiniz. Şeflerin bir numaralı tercihi olan Bizim Cheddar Sos lezzetli ürünler için hep hazırdır.