Bizim Dosta Yağ (1*10kg)

Ürün Kodu:1008870

%13
827,07 TL 722,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Bizim Yağ Dosta (1*10 KG) Özellikleri

  • Miktarı :10 KG
  • Raf Ömrü : 1 Yıl
  • Kullanım Alanları : Mutfak- Kuru Gıda
  • Kullanım Amacı : Hamur işi, pasta tatlı yapımı

 

Bizim yağ dosta (1*10 KG) özellikleri kapsamında bu ürün hamur işi yapmak için geleneksel bir ürün olarak ön plana çıkar. Günümüzde bu ürünler daha çok restoran, kafe, pastane gibi alanlarda kullanılır. Tamamen bitkisel yağdan yapılan bu özel hamur içinde bulundurduğu malzemeler ve farklı lezzet seçenekleri ile farklı yemekler yapmak için kullanılabilir. Ürün yapımında kaliteli ve doğal malzemeler kullanılarak temiz bir ortamda üretilir.  Bu ürün günümüzde stoklanabilme özelliği sayesinde uzun bir raf ömrüne sahip olduğundan ihtiyaç duyulduğunda kolayca kullanılabilir.

Bizim Yağ Dosta (1*10 KG) Nerelerde Kullanılır?

Birçok farklı yerde ve çeşitli amaçlar için kullanılabilir. Restoranlar ve kafeler gibi işletmeler, menülerinde peynirli, patatesli, ıspanaklı, kıymalı veya elmalı pastaları günümüzde bu ürünler sayesinde yapabilir. Bizim yağ dosta (1*10 KG) fiyatları gramaja göre belirlenir.

Büyük mutfaklarda hamur işleri hazırlamak isteyen işletmeler için de ideal bir seçenek olarak ön plana çıkar. Ürünlerin günümüzde aynı zamanda poğaça başta olmak üzere börek yapımı gibi alanlarla da kullanıldığı görülür. Bizim markası tarafından sunulan bu ürünler pek çok açıdan evlerin vazgeçilmez ürünü olduğu kadar restoranların da vazgeçilmez ürünü olarak bilinir. Böylece her açıdan bu ürünler avantajlı kullanım özelliği sağlar.

Bizim Yağ Dosta (1*10 KG) Faydaları Nelerdir?

Ürünler özellikle hamur işi yapımında kullanılır. Böylelikle lezzetli yemekler yapmanızı sağlamasıyla günümüzde en çok tercih edilen ürünler arasında ilk sırada yer alır. Kolay kullanımı ve lezzetli yapısıyla dikkat çeker.