Bizim Kahvaltılık Sos (150*20g)

Ürün Kodu:1025718

%12
634,29 TL 557,98 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

BİZİM KAHVALTILIK SOS (150*20 GR) Özellikleri Nelerdir?

  • Malzeme Türü: Kuru Gıda
  • Grubu: Sıvı Sos
  • Adet: 150 Adet
  • Ağırlık: 20 Gram
  • Kalori: 136 kcal (100 gram)

 

Bizim Kahvaltılık Sos (150*20 Gr)

Kahvaltılık sos, Türk geleneksel mutfağında çok sevilen lezzetlerden biridir. Sıcak ekmek veya simit üzerine sürülerek de tüketilebilen kahvaltılık sos, biber ve domates salçasından üretilir. Güneşte olgunlaşan domatesin ve salçalık biberin kırmızılığı ürün iştah açar.

Kahvaltılık sosun içerisinde biber salçasının yanı sıra fındık, fıstık ve çeşitli baharatlar vardır. Bir araya getirilerek harmanlanan bu ürünler başta kahvaltı öğünü olmak üzere günün her saatine eşlik edebilir. Ürüne profesyonel mutfaklarda da sıklıkla rastlamak mümkündür.

Bizim markanın üretmiş olduğu kahvaltılık sos da bunlardan biridir. 20 gramlık 150 adet paket halinde bir üretime sahip olan firma kahvaltılık sosu 3 kilogramlık plastik tenekeler halinde de piyasaya sürer. Her iki kullanım da ev dışı tüketim merkezleri için üretilir.

20 gramlık tek porsiyon ürün, kişisel tüketim için idealdir. Kahvaltı hizmeti veren pastaneler, simitçiler, oteller, catering firmaları Bizim kahvaltılık sos satın alır ve mutfaklarından eksik etmez. Tek kullanımlık paketler hijyenik ve derli toplu kahvaltı servisi için uygundur.

Kahvaltılık sosun iştah açıcı özelliği de tüketimini arttırır. Kırmızı salçalar ile buluşan çeşitli baharatlar tüketicilerin yedikçe daha da çok yemesini sağlar. Bu sebeple profesyonel mutfaklar bu ürünü bol miktarda satın alır ve depolar.

Kahvaltılık sos, Türk damak tadı için çok uygundur ve buna göre üretilir. Kullanılan her bir malzeme doğallığı ile ön plana çıkar, salçaların ve baharatların tazeliği ürünün kalitesini arttırır. 20 gramlık paket açıldığında kahvaltılık sos tüketime hazırdır.

Bizim Kahvaltılık Sos (150*20 Gr) Özellikleri nelerdir?

Her bir kolinin içinde 150 adet 20 gram tek kullanımlık paket bulunur. Yuvarlak kutular, kahvaltı stantlarına kolayca dizilir ve tüketime sunulur. Kahvaltılık sosun açık olarak servisini tercih etmeyen işletmeler için çok büyük kolaylıktır.

Serpme kahvaltı veren işletmeler, catering firmaları, simit sarayları, öğrenci yurtları, yatılı okullar, yemekhaneler ve daha birçok mekân bu ürün sayesinde kahvaltı stantlarını zengin kılabilir. Kahvaltı açık büfeleri ne kadar zengin olursa o kadar talep görür, insan çeker.

Bunun yanı sıraBizim kahvaltılık sos sadece kahvaltılarda boy göstermez. Usta şefler bu ürünler, salata, meze, sos, hamur işi, makarna, köfte vb. yiyecekler de hazırlayabilir. Ürüne farklı dokunuşlar yapmak, işinin ehli mutfak ekiplerinin yaratıcılığına kalmıştır.

Profesyonel mutfaklarda saklama koşulları her ürün için çok önemlidir. Bizim kahvaltılık sos da özenle saklanması gereken besinlerdendir. Kutular açılmadığı takdirde 6 aylık raf ömrüne sahiptir. +4 °C’deki sıcaklıkta saklanması yeterlidir.

Ürünün, doğrudan güneş ışığı, nem ve rutubet almayan ortamlarda muhafaza edilmesi gerekir.  Tadı ve kokusu bozulduğu takdirde, son kullanma tarihi devam etse de tüketilmesi doğru değildir. Tadı ve kokusu bozulan ürünler üretime dâhil edilmez.

Eşsiz lezzeti ile sürekli el altında olması gereken bu ürünlere g2m Eksper güvencesi ile ulaşabilirsiniz. Acil siparişlerinizi hızlıca geçerken Bizim Kahvaltılık Sos (150*20 Gr) fiyatları da uyguna gelmiş olur. Kahvaltı stantlarını zenginleştirin, hamur işlerine farklı dokunuşlar yapın diye Bizim kahvaltılık sosu dilediğiniz kadar sipariş edebilirsiniz.