Bizim Kışlık Krema (1*10kg)

Ürün Kodu:1005375

%14
759,76 TL 652,50 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Bizim Margarin Krema Kışlık (1*10 KG) Özellikleri

  • Miktarı: 10 Kg
  • Raf Ömrü: 2 Yıl
  • Kullanım Alanları: Mutfak -Kuru Gıda
  • İçindekiler: Krema, margarin, saf yağ

 

Ürün, profesyonel mutfaklarda tatlıların ve pastaların yapımında kullanılan bir kuru gıda malzemesi olarak ön plana çıkar. Markanın kışlık olarak sunduğu margarin kreması her açıdan kullanım avantajı sunar.

Bizim margarin krema kışlık (1*10KG) özellikleri geniş özelliklere sahip olmasıyla öne çıkar. Pastane işletmeleri, kafe veya ev pastacılığı için kullanılabilir, uzun raf ömrü sağlar.

Bizim Margarin Krema Kışlık (1*10 KG) Nerelerde Kullanılır?

Ürün, tatlıların ve pastaların yapımında yaygın olarak kullanılan bir malzeme olduğundan, pastaneler, kafeler için son derece kullanışlı bir ürün olarak bilinir. Margarin kreması, birçok farklı kremalı tatlı için ideal bir malzeme olarak bilinir. Pasta, kek, cupcake, muffin, cheesecake veya tiramisu yapımında kullanılabilir. Bizim margarin krema kışlık (1*10KG) fiyatları ürünün kilogramına göre belirlenir.

Margarin kreması vanilya, çikolata, meyve püresi veya farklı baharatlar gibi farklı tatlarla kolayca uyarlanabilir. Diğer krema çeşitlerine kıyasla uzun bir raf ömrüne sahip olmasıyla ön plana çıkar.

Bizim Margarin Krema Kışlık (1*10 KG) Faydaları Nelerdir?

Kuru gıda kategorisinde yer alan bu ürünler günümüzde kek, kurabiye, muffin, cheesecake yapımında kullanılabilir. Farklı tatlar için tercih edilebilir, bir ürün olarak ön plana çıkar. Günümüzde tatlı yapımında kullanılan bir ürün olarak bilinir. Dolayısıyla en güzel ve lezzetli tatlıların yapımında kullanıldığı için bu ürün günümüzde her açıdan güzel tatlılar yapmayı sağlar. Ev dışı tüketim ürünleri arasında bulunan bu ürün tatlı yapımında kullanıldığı gibi ürünün farklı yemeklerin yapımında da kullanıldığı bilinir.

Yemek yapımında ve tatlı yapımında günümüzde en çok kullanılan ürünler arasında ilk sıralarda yer alır. Kuru-gıda ürün kategorisinde yer aldığı için ürün günümüzde son derece fazla kullanılır. Böylelikle her açıdan günümüzde tatlı yapılan mutfaklarda aşçıların en çok kullanmayı tercih ettiği ürünler arasında başlarda yer almayı başarır.