Bizim Kışlık Nby Yağ (1*20kg)

Ürün Kodu:1012594

%18
1.680,00 TL 1.378,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Yağ NBY Kışlık (1*20KG) Bizim Özellikleri

  • Miktarı: 20 Kg
  • Raf Ömrü: 2 Yıl
  • Kullanım Alanları: Mutfak-Kuru Gıda
  • Kullanım Koşulları: Serin ve kuru yerde 15 ile 19 derece sıcaklık ve %60 bağıl nemde

Yağ NBY Kışlık özellikleri kapsamında ürün, çeşitli gıda işletmeleri tarafından kullanılan bir yağ malzemesi olarak ilgileri üzerine çeker. Bu yağ özellikle düşük sıcaklıklara dayanıklı şekilde formüle edilmiş bir ürün olarak bilinir.

Ürün, yüksek ve düşük sıcaklıklarda bile stabil kalabilen ve kullanımı kolay bir yağ olarak bilinir. Bu yağ gıda işletmeleri tarafından alışılmışın dışındaki yiyeceklerin yapımında kullanılır.  Yiyeceklerin lezzeti ve kalitesiyle birlikte uzun süre taze kalmalarına yardımcı olur.

Yağ NBY Kışlık (1*20KG) Bizim Nerelerde Kullanılır?

Ürün, genellikle yiyecek işletmeleri tarafından kullanılan bir yağ çeşidi olarak ön plana çıkmasıyla bilinir. Düşük sıcaklıklara dayanıklı olduğu için, genellikle soğuk hava depolama ve taşıma süreçlerinde kullanılır. Ekmek, börek, pasta, kek, kurabiye, simit ve poğaça gibi unlu mamullerin yapımında kullanılan yağlar arasında yer alır.  Yağ NBY Kışlık fiyatları gramaja göre değişebilir.

Ürün genellikle kızartma işlemlerinde tercih edilen bir yağ türü olarak bilinir. Restoranlar sos ve marinat yaparken bu ürünü kullanırlar. Bu yağ, sosların daha uzun süre taze kalmasını sağlar ve lezzetlerinde bozulma meydana gelmesini önler.

Özellikle dondurulmuş yiyeceklerin yapımında tercih edilen bir yağ türü olarak ilgileri üzerine çeker. Yoğurt, dondurma ve buzlu meyve ürünleri gibi birçok yiyecek, bu yağ kullanılarak üretilebilir. Birçok yiyecek işletmesinde kullanılan çok yönlü bir yağ malzemesi olarak bilinir.

Yağ NBY Kışlık (1*20KG) Bizim Faydaları Nelerdir?

 

Birçok önemli faydası olan, restoranları ve kafelerin tercih ettiği bir yağ malzemesi olarak bilinir. Yağ NBY kışlık ürünleri poğaça ve börek yapımında kullanılır. Kuru gıda kategorisinde yer alan ürün her açıdan faydalarıyla ilgileri üzerine çeker. Dolayısıyla ürünlerin faydalarının çok olması kişilerin bu ürünleri tercih etmesinde önemli rol oynar. Hamur işi yapımı başta olmak üzere aynı zamanda bu ürünlerle pasta, kek yapımı da oldukça popüler olarak ön plana çıkar.