Bizim Kışlık Poğaça Yağı %60 (1*10kg)

Ürün Kodu:1014206

%9
464,88 TL 425,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Yağ Poğaça Past. %60 Kışlık (1*10 KG) Bizim Özellikleri

  • Miktarı: 10 Kg
  • Kalori: 1 gram için 7 kalori
  • İçindekiler: Bitkisel margarin
  • Saklama Koşulları : Buzdolabında saklanmalıdır.

 

Yıllardır mutfaklarımızda kullanılan ve birçok hamur işinin yapımında kullanılan margarin, Bizim farkıyla sunulur. Özellikle pastacılıkta sıklıkla kullanılan bu ürünlerin trans yağ içermemesi nedeniyle de tercih edildiği söylenebilir. Bu anlamda kullanılacak olan margarinlerin uzun süre kullanılıyor olması  için 10 KG paketler bulunur. Bu 10 kilogramlık paketleri sayesinde uzun süre kullanımı vardır. Ayrıca zengin içerikleri sayesinde de tercih edilebilecek ürünler arasındadır. Özellikle kullanılacak olan ürünlerin Yağ Poğaça Past. Bizim özellikleri incelendiğinde trans yağ bulunmaması önemlidir.

Yağ Poğaça Past. %60 Kışlık (1*10 KG) Bizim Nerelerde Kullanılır?

Margarin, uzun zamandır mutfaklarda kullanılan bir üründür. Bizim markasıyla birlikte daha uzun süre kullanılabilecek olan paketler bulunur. Uzun süre dayanıklı olarak kullanım sunduğundan dolayı kalitelidir. Ayrıca tüm hamur işlerinde kullanılan margarinler, uzun ömürlü olması nedeniyle tercih edilir. Özellikle kullanım açısından kolay eriyen yapıya sahip olmasından dolayı kullanım kolaylığı sunar. Mutfaktaki tüm alanlarda kullanıma uygun olan Bizim margarinler, uzun vadede saklanabilir olmasından dolayı etkilidir. Yağ Poğaça Past. Bizim fiyatları uygun olmasından dolayı uzun süre kullanıma uygundur. Pastalarda, poğaçalarda ve keklerde farklı şekilde kullanılabilmesinden dolayı kalitelidir. İçeriğinde trans yağ olmamasından dolayı tercih edilebilecek olan ürünler arasında yer alır. Özellikle kış için uzun süre kullanılabilen bir üründür. Bundan dolayı da sıklıkla tercih edilir. Margarin eski dönemden beri kullanıldığından dolayı bitkisel olarak uygun bir üründür.

Yağ Poğaça Past. %60 Kışlık (1*10 KG) Bizim Neden Tercih Edilmeli?

Margarin her zaman tercih edilebilecek ürünler arasında yer alır. Uzun zaman kullanılabilecek bu ürünler neredeyse tüm pastalarda ve poğaçalarda kullanılır. Hamur işlerinin daha kıyır kıyır hale gelmesini sağlamasının yanı sıra uzun süre dayanıklı olmasına destek olur. Bundan dolayı herkes tarafından tercih edilen ürünler arasında yer alır. Kuru gıda kategorisinde yer alan bu ürün kullanılarak harika ürünlerin yapılması sağlanır. Bizim marka bu ürünler, uzun süre boyunca kullanılabilecek bir üründür.  Margarin kullanılarak birçok hamur işinin yapılması mümkün olacağından dolayı tercih edilecek ürünler arasında yer alır. Yapılan ürünlerin herhangi bir koruyucu eklenmesine gerek kalmadan uzun ömürlü hale getirerek dayanıklı olmasını sağlar. Hamur işlerinin lezzetini artırır.