Bizim Kızartmalık Bitkisel Yağ (1*18kg)

Ürün Kodu:1008868

%23
1.480,00 TL 1.140,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Yağ Bitkisel Kızartmalık (1*18kg) Bizim Özellikleri

  • Net Miktar: 18 Kg
  • Kalori: 100 ml/819 kcal
  • İçindekiler: Ayçiçeği, palm yağı, askorbil palmitat
  • Saklama Koşulları:          Işık almayan serin alanlarda saklanmalıdır

 

Yağ bitkisel kızartmalık Bizim özellikleri doğrultusunda birbirinden farklı kullanım alanlarında tercih edilebilir. Lezzetli kızartmalar yapabilmek için kullanılır. Her türlü ürünün tam kıvamında kızarabilmesine yardımcıdır. Bu sayede damak zevkine hitap eden eşsiz tatlar yaratılabilir. Ayrıca kızartma yaparken asla sıçrama oluşturmaz. Bu sebepten dolayı rahatlıkla ve güvenle kullanabilirsiniz. Kızartma yağı sayesinde yiyecekler asla yağ çekmez ve çıtır çıtır kızarır. Bitkisel kızartmalık yağ yiyeceklerin nar gibi kızarmasına yardımcı olur. Bu sayede güvenle her türlü kızartma ya da yemekte kullanılabilir. Eşsiz lezzetler yakalamak için bitkisel kızartmalık yağ kullanılabilir. Özel bitkisel formülü tamamen doğal yöntemlerle elde edilir.

Yağ Bitkisel Kızartmalık (1*18kg) Bizim Nasıl Kullanılır? 

Yağ bitkisel kızartmalık Bizim fiyatları uygun fiyatlarıyla birlikte bütçenizi düşünür. Ayrıca fiyatlar gramaja göre birbirinden farklıdır. Fiyatının yanı sıra kullanım alanı son derece geniştir. Bitkisel kızartmalık yağ en fazla üç kere kullanılmalıdır. Sonrasında değiştirilmesi önerilir. Ayrıca sebze ya da buna benzer diğer ürünleri kızartırken kararmaya neden olmaz. Tam kıvamında rengi bozulmadan tüm yiyeceklerin kızarması için tercih edilebilir. Her çeşit yemekte kullanılmak üzere bitkisel kızartmalık yağ tercih edilebilir. Yiyeceklerde asla kararma oluşturmaz. Tam kıvamında pişen lezzetlerle iştah açıcı menüler oluşturabilirsiniz.

Yağ Bitkisel Kızartmalık (1*18kg) Bizim Faydaları Nelerdir? 

Kızartma yağı içeriğindeki doymuş yağ ile yüksek ısıya karşı yiyecekleri korur. Gıdaya son derece faydalıdır. Gıdaların tam kıvamında kızarması için ve lezzetlerini kaybetmeden pişmelerine yardımcı olur. Bu sayede besleyicilik değeri korunur. Keyifle istediğiniz her türlü kızartmayı tüketebilirsiniz. Yüksek ısıda kızartacağınız ürünün besleyici değerini asla bozmaz. Bitkisel kızartmalık yağ bu sebepten dolayı tercih edilebilir. Kızartmalık yağ asla ürünlerin görünümünü ve tazeliğini bozmaz. Özellikle sebze yaparken sebzenin faydası içinde kalır. Dışı çıtır çıtır içi ise yumuşacık olur. Kızartma yaparken tercih edeceğiniz bitkisel kızartmalık yağ eşsiz lezzetler sunar. Kızartmalık bitkisel yağ kızartma yaparken güvenle kullanabilmeniz olanak tanır. Kızartmaların tam kıvamında olmasına yardımcı olacak lezzeti ile birlikte uygun ısıya getirilmesi gerekir. Uygun ısı sonrasında istediğiniz her türlü gıdayı tam kıvamında kızartmanız ve pişirmeniz mümkündür. Eşsiz lezzetler yaratmanıza olanak sağlayacaktır.