Bizim Krema %32 Yağlı (Süt&Bitkisel Karışım) (1*1L)

Ürün Kodu:1014516

%18
110,00 TL 89,90 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Bizim Krema %32 Yağlı ( Süt & Bitkisel Krşm ) ( 11Lt ) Özellikleri

  • Miktarı: 11 Lt
  • Raf Ömrü :2 Yıl
  • Kullanım Alanları: Mutfak
  • Kategori : Karışım Krema

 

Sıcak ve soğuk kullanıma uygun kalıbı ile Bizim krema %32 yağlı (Süt & Bitkisel Krşm) özellikleri ile güvenilir biçimde tüketimi yapılır. Tatlıdan tuzluya birçok tarif içerisinde kullanılan krema hafif yapısı ile severek tüketilir ve damaklarda vazgeçilmez bir deneyimi sunar.

Kalitenin vermiş olduğu tarifsiz doyumu ile kullanım alanlarında farklı bir sunum olanağı sağlar. İçerisinde yer aldığı besin türünün lezzetini doyumsuz bir kıvama getirir. Doygun ve akışkan kıvamı ile kullanımında kolaylık sunan az yağlı krema türü ile benzersiz tarifler hazırlamanız mümkün olur. İşletmenizde tercih edeceğiniz bu ürünle hem misafir ya da müşterilerinizin damak tadına hitap edebilir hem de onların memnuniyetini sağlayabilirsiniz.

Bizim Krema %32 Yağlı (Süt & Bitkisel Krşm ) ( 11Lt ) Nerede Kullanılır?

Bizim krema %32 yağlı (Süt & Bitkisel Krşm) fiyatı değişkenlik gösterebilir. Sevilen kıvamı ve tarifsiz lezzeti ile birçok tarif içerisinde kullanılır. Geniş hacimli ya da küçük mutfaklara sahip işletmelerin kullanımı için uygun ölçü ve fiyat olanağına sahip olan krema markası her alanda uygun kullanıma müsaittir.

Farklı stillerde yiyeceklerin hazırlanması için kullanılır. Isı ve aside dayanıklıdır. Sahip olduğu kıvamı ile tatlı ve tuzlu tariflerin hazırlanmasında ideal bir seçimdir. Yumuşak bir lezzet sunan krema çeşidi ile mutfaklarınızda efsaneler yaratabilirsiniz. Sunmuş olduğu benzersiz lezzeti kalitesinden gelir. Hem sıcak hem soğuk sunumlarda rahatlık ile kalıbı bozulmadan, lezzeti dağılmadan kullanım sağlanır.  Benzersiz lezzet deneyimleriniz için doğru seçim bu üründen yana olabilir.

Bizim Krema %32 Yağlı (Süt & Bitkisel Krşm ) ( 11Lt ) Neden Tercih Edilmelidir?

Uygun kalite düzeyine sahip olması ve lezzeti ile tercih edilen bu ürün krema kategorisinde yerini alır. Birçok işletmenin mutfağında kullanımı tercih edilen krema türü damakta bırakmış olduğu doyumsuz izler ve hafif forma sahiptir.

İçerisine girdiği gıdanın durumu, kıvamı, lezzeti ne olursa olsun, vermiş olduğu tarifsiz deneyimi ile akıllardan çıkmayan ve damaktan silinmeyen kaliteli deneyimi sunar. Kullanım alanları geniştir ve eşsiz bir doyuma sahiptir. Orijinal yapısı bozulmadan sofralarınıza ve mutfaklarınıza sunulan karışım krema çeşidi ile unutulmaz tariflere imza atabilirsiniz. Unutulmaz benzersiz tarifler için bu ürünün seçimi doğru ve ideal bir tercih olur. Ürüne sahip olmak için istenilen miktarda sipariş verilebilir. Siparişleriniz kapıya teslim olarak tarafınıza ulaştırılır.