Bizim Napoliten Sos (1*2,2kg)

Ürün Kodu:1022853

%12
282,44 TL 249,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

BİZİM NAPOLİTAN SOS (1*2,2KG) Özellikleri Nelerdir?

  • Malzeme Türü: Kuru Gıda
  • Grubu: Sıvı Sos
  • Adet: 6
  • Ağırlık:2.2 Kg
  • Kalori : 53 kcal (100 gram)

 

Bizim Napolitan Sos (1*2,2kg)

Napolitan sos, İtalyan mutfağında Türk mutfağına gelen şahane soslardan biridir. Mutfağımızda sos kültürü çok gelişmiş olmasa da zaman içinde bu algı değişmiştir. İthal soslara olan ilgi de her geçen gün artar..

Bu ithal soslardan biri de Napolitan sostur. Tam bir makarna sosu olan ürün, domatesli bir üründür. İthal sosların en sevilen ve en bilinenleri içinde yer alır. Makarna sosu olmanın yanı sıra pizzaların taban sosu olarak da kullanılır.

Sos aşçıların en kıymetli ürünlerindendir hatta öyle ki bazı şefler sos tariflerini kimseyle paylaşmaz. Yemeğin üzerine dökülür, yanında servis edilir ya da pişirme aşamasında kullanır. Her durumda soslar yemeğe çok yakışır ve tat katar.

Napolitan sos da Bizim markasının profesyonellere hitaben hazırlamış olduğu ürünlerdendir. 2,2 kilogramlık plastik şişede sunulan ürün kolay ve pratik kullanımlıdır. Usta şeflerin farklı reçetelerinde kendine yer bulan bu ürünle efsane tatlar yakalanabilir.

Bizim Napolitan Sos (1*2,2kg) Özellikleri nelerdir?

Ürün %75 taze domates içerir ve tek hasat domatesler kullanılır. Aynı güneş ışığını görmüş olan domatesler, sosa ekstra lezzet katar. Plastik bidonun içinde yer alan sos sıvı formdadır. Ürünün tadı ve kokusu yerindedir.

Profesyonel mutfakların pratiklikte sınır tanımadığı şu günlerde Napolitan sos sevilerek kullanılır. Günümüzde Napolitan sos, spagetti makarna ile özdeşleşse de bugün çok sayıda şef bu sos ile enfes lezzetler ortaya çıkartır. Tamamen damak tadına bağlı olarak domates sosunu birçok ürünün üzerinde kullanmak mümkündür.

Bizim Napolitan Sos (1*2,2kg) Özellikleri

Napolitan sosun içerisinde olmazsa olmaz ürünler bulunur. Domates, sarımsak, fesleğen, defne yaprağı bunlardan birkaçıdır. Fesleğen sosa ekstra lezzet katar. Napolitan sos hem soğuk kullanıma hem de sıcak kullanıma uygundur.

Dileyen şefler ürünü et ve tavuk yemeklerinde de kullanabilir. Pişme aşamasında veya servis aşamasında Napolitan sostan yararlanılabilir, şüphesiz ki ürün ülkemizde en sevilen soslar içerisinde yer alır.

Napolitan sosun teknik özelliklerine baktığımızda, Bizim markası ile üretilen ürünü 2,2 kilogramlık plastik şişeler halinde görüyoruz. Plastik ergonomik bir sapı bulunur. Plastik kapak kolay açılır ve kapanır. Kapak açıldığında sos kullanıma hazır haldedir.

Plastik şişeler toplu şekillerde sipariş edilebilir. Bir kolinin içerisinde 6 adet plastik şişe bulunur. Ev dışı tüketim merkezleri ürünü çoklu şekilde sipariş vermeyi tercih eder. Ürünün her daim el altında olabilmesi için avantajlı alışveriş yöntemleri tercih edilir.

Profesyonel mutfaklarda Napolitan sos, makarna, et, tavuk yemekleri ve pizza için özellikle kullanılır. Bunun yanı sıra değişik kullanımlar için ise usta şeflerin yaratıcılığı gerekir. Hazırlanan yiyeceklere son dokunuşları yapmak için Napolitan sos tercih çok uygundur. Hamburger, et, tavuk, balık, patates, çorba, tava yemekleri de Napolitan sosla hazırlanabilir.

Ürünü doğrudan güneş ışığına maruz bırakmamak gerekir, saklama sıcaklığı 20°C’yi geçmeyecek şekilde ayarlanmalıdır. Muhafaza koşullarına uyulursa ürünün tadı kokusu ve dokusu bozulmadan keyifle tüketilebilir.

Sipariş vermek isteyenler, g2m üzerinden ürünü inceleyebilir. Burada yer alan avantajlı Bizim Napolitan Sos fiyatları ile alışveriş yapabilirler. Ürün her daim el altında bulundurmak için ihtiyaç halinde sipariş edilebilir.