Bizim Osmancık Pirinç (1*25kg)

Ürün Kodu:1034782

%12
1.700,07 TL 1.499,90 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Pirinç Osmancık ( 1*25 Kg ) Bizim Özellikleri

  • Miktar: 1*25 Kg
  • Raf Ömrü: 2 Yıl
  • Kullanım Alanları: Mutfak
  • Gıda Çeşidi: Kuru Gıda

 

Mutfak için lezzetli yemekler yapmak önemlidir. Pirinç Osmancık özellikleri açısından mutfakta yaygın kullanım alanına sahiptir. Bu sebeple fazla tercih edilen gıdalar arasında yer alır. Kolay ve pratik yapısı sayesinde çeşitli alanlarda kullanıma uygundur. Dayanıklı yapıya sahip olması da tercih edilen özellikleri arasındadır. Kullanımı kolay olması ise hızlı şekilde yemek yapımına imkan sunar. Bu özellikleri mutfak için oldukça kolaylık oluşturur. Yapısal olarak da kolay şekilde kıvam alır. Taneleri uzun olması ile yapılan pilavlar daha güzel görünüme sahip olur. Bu özellikleri sayesinde beğenilen ve çeşitli alanlarda kullanılması tercih edilen gıdalar arasında bulunur.

Pirinç Osmancık ( 1*25 Kg ) Nasıl Kullanılır?

Yapımı oldukça kolay ve pratik ürünlerdir.  Sebze yemekleri, çorba, dolma ya da sütlaç tatlısı için kullanılabilir. İstenen yemek için alternatif  bir üründür. Pirinç Osmancık fiyatları uygun olması ile de beğenilen bir ürünüdür. Nişasta oranı yüksek olmasından dolayı pirinç su ile güzelce yıkanmalıdır. Böylece kullanılmak istenen yemek veya tatlı için hazır hale gelmiş olur. Pişirilmesi hızlı ve kolaydır. Kullanım açısından hızlı hazırlanması sayesinde acil yemek yapılması gereken durumlarda rahatlıkla seçilebilir. Tat olarak istenen lezzeti vermek için uygundur. Bunun etkisiyle kolayca tatlandırılan bir gıda türüdür. Yapısal olarak kolay tatlandırılması sayesinde istenen yemek, tatlı için kullanılabilir. Sevilen birçok yöresel lezzetlerde pirinç kullanımının yaygın olması da tercih edilme sebebidir.

Pirinç Osmancık ( 1*25 Kg ) Neden Tercih Edilmelidir?

Kullanım alanı olarak Pirinç kategorisinde çeşitleri ile yer alan bir gıda türüdür. Osmancık pirinç pişimi daha hızlı olan çeşittir. Bu yapıda olması sebebi ile tercih edilir. Lezzetli ve hızlı şekilde yemek yapmak için uygun bir üründür. Uzun süre dayanıklı kalabilen yapısı ve muhafaza edilmesi için kaliteli ambalaja sahip olması açısından da kullanılmaya uygundur. Sevilen birçok yemek çeşitlerinin için de kullanılması tercih edilen gıdalar arasındadır. Tatlı, pilav, sebze yemeği ve çorba gibi kullanım seçeneği olan bir üründür. İstenen tatların hazırlanması mümkün olur. Sunumlar içinde uygun forma sahiptir. Kolay şekilde kıvam alan yapısı sayesinde görsel olarak ilgi çeken sunumlara yardımcı olur. Yerli üretim olması sebebiylede beğenilen pirinç seçeneği olarak tercih edilmeye uygundur.