Bizim Pasta-Börek Buğday Unu (1*25kg)

Ürün Kodu:1029753

%13
532,93 TL 465,25 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Un Buğday Pasta-Börek (1*25 KG) Bizim Özellikleri

Un buğday pasta-börek Bizim özellikleri oldukça dikkat çekicidir. Yüksek kaliteli, ekmeklik buğdaydan yapılan bir un türüdür ve özellikle pasta ve börek gibi hamur işi ürünlerin yapımı için tercih edilir.  Ürün, özel bir işlemle elde edilen, beyaz renkli ve homojen bir yapıya sahip un çeşidi olarak bilinir.

Bu ürün; pasta, börek, kek, kurabiye, pizza hamuru, tatlı ve hamur işi ürünlerinin yapımında kullanılır.  Ayrıca yüksek kaliteli hamur işi üretimi için tercih edilebilecek bir ürün olarak bilinir.

Un Buğday Pasta-Börek (1*25 KG) Bizim Nerelerde Kullanılır?

Ürün, pasta ve börek gibi hamur işi ürünlerin yapımı için özel olarak formüle edilmiş bir ürün olarak bilinir. Bu ürün, farklı gıda ürünlerinde de kullanılabilir. Kek, kurabiye, pizza hamuru gibi hamur işi ürünlerinin yanı sıra, pişi , ekmek gibi diğer hamur işi ürünlerinin yapımında da kullanılabilir. Un buğday pasta-börek Bizim özellikleri grama bağlı olarak oluşur.

En güzel börekleri ve pastaları yapmanıza olanaklar sağlaması ürünün kalitesini ön plana çıkaran özellikler arasında bulunur. Aynı zamanda bu ürün en güzel şerbetli tatlıları yapmanızı kolaylaştıran bir ürün olarak ön plana çıkar.

Un Buğday Pasta-Börek (1*25 KG) Bizim Faydaları Nelerdir?

Kuru gıda kategorisinde bulunan ürünün birçok faydası bulunur. Bu ürün, kaliteli bir buğday unundan yapıldığı için, hamur işi ürünlerinin kaliteli olmasını sağlar. Ürünün en güzel tatlıların yapımında ve pastaların yapımında kullanıldığı bilinir. Dolayısıyla bu ürünler faydalarıyla ve geniş kullanım olanaklarıyla ön plana çıkmayı başarır.  Ürünler aynı zamanda börekler ve poğaçaların yapımında da sıklıkla kullanılmasıyla ön plana çıkar.