Bizim Pro Kışlık (1*20 Kg)

Ürün Kodu:1029824

%18
1.670,00 TL 1.369,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Bizim Pro Kışlık (1**20 Kg) Bizim Özellikleri

  • Miktarı: 1*20 Kg
  • Raf Ömrü: 2 Yıl
  • Kullanım Alanları: Mutfak - Kuru Gıda
  • Yağ Çeşidi: Pastacılık Yağı

 

Evlerin ve işyerlerinin mutfaklarından eksik olmayan yağlar, günlük hayatın vazgeçilmezleri arasında yer alır. Farklı alanlarda farklı amaçlar için kullanılan yağlar arasında yer alan pastacılık yağı, %100 bitkisel ve susuz bir yapıya sahiptir. 20 kilogramlık ambalajlarla satışa sunulan Bizim Pro kışlık Bizim özellikleri açısından avantajları sayesinde kurabiye, börek, kek, baklava ve buna benzer hamur işlerinin yapımında yoğun bir şekilde kullanılan bir yağ türüdür. Hamur işlerinin olmazsa olmazı olan pastacılık yağı, daha kaliteli bir ürün elde etme noktasında büyük bir önem arz eder.

Bizim Pro Kışlık (1**20 Kg) Bizim Nasıl Kullanılır?

Evlerde yapılan hamur işleri ile pastanelerde yapılan hamur işleri arasında büyük farklılıklar olur. Evlerde yapılan hamur işlerinde her ne kadar uğraşılsa da, yapılan hamur işi pastanelerde yapılan hamur işi kıvamında olmaz. Evlerde yapılan hamur işinin tadı ve şekli pastanelerde yapılan hamur işi ile aynı olmadığı gibi, evlerde yapılan hamur işi hastanelerde yapılan hamur işine göre daha çabuk bayatlar. Bu durumun en büyük sebebi ise kullanılan yağdan kaynaklanır. Pastacılıkta kullanılan hamur işlerinin yapımında kullanılan bu yağ, hamurun daha dayanıklı olmasını sağlar. Kurabiye, börek, kek, baklava ve bunun gibi hamur işlerinde kullanılan Bizim Pro kışlık Bizim fiyatları da herkesin kolay bir şekilde ulaşabileceği en makul seviyede belirlenir.

Bizim Pro Kışlık (1**20 Kg) Bizim Neden Tercih Edilir?

Birbirinden farklı hamur işlerinin yapımı aşamasında yoğun bir şekilde tercih edilen bu kışlık yağ, kendine has gevrek ve çıtır kıvamı ile ortaya çıkan ürünün daha lezzetli olmasına katkı sunar. Bilindiği üzere pastacılık yağı, bu alanda kullanılan oldukça saf bir yapıda olan bitkisel bir margarindir. Pastacılık yağının %100 bitkisel ve susuz yapısı, hamur işlerinde kullanılacak olan hamurun istenilen şekle kolay bir şekilde gelmesini sağlarken pişme esnasında da hamurun şeklinin korunmasını mümkün kılar. Bizim Pro kışlık yağ ile yapılan ürünler hem tazeliğini korur hem de gevrek bir yapıya bürünür. Bu ve buna benzer birçok farklı avantaj sağlayan pastacılık yağı, enfes lezzetlerin meydana gelmesinde büyük bir etken olur. Bu etken sebebiyle de bu yağ yoğun bir şekilde tercih edilir.