Bizim Pro Yazlık (1*20 Kg)

Ürün Kodu:1029823

%20
1.670,00 TL 1.336,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Bizim Pro Yazlık (1*20 Kg) Bizim Özellikleri

  • Miktar: 1*20 Kg
  • Raf Ömrü: 2 Yıl
  • Kullanım Alanları: Mutfak- Kuru Gıda
  • Yağ Çeşidi: Pastacılık Yağı

 

Büyük imalathanelerde, özellikle pastaneler ve baklavacılarda çok sık kullanım alanı bulan pastacılık yağı, susuz yağ veya pastacılık margarini olarak bilinir. Özellikle kurabiye, börek, kek, baklava ve bunun gibi hamur işlerinin yapımında çokça tercih edilen Bizim pro yazlık  Bizim özellikleri açısından incelendiğinde bu pastacılık yağı, 20 kilogramlık paketlerden oluşur ve bu şekilde tüm kullanıcılarının hizmetine sunulur. Pastacılık yağı, üretimi yapılan hamur işlerinin kalitesine olumlu katkı yapar ve bu sayede daha kaliteli ürünlerin ortaya çıkmasını sağlar.

Bizim Pro Yazlık (1*20 Kg) Bizim Nerede Kullanılır?

Birçok hamur işinin imalatı aşamasında yoğun bir şekilde kullanılan pastacılık yağı, bu hamur işlerinin gevrek olması, daha çıtır bir kıvama ulaşması ve tam olarak lezzetini yakalamasına yardımcı olur. Pastacılık yağı, aynı zamanda açma işlemi gerektiren baklava gibi hamur işlerinde hamurun açılmasını daha kolay hale getirir. Kullanım alanı yönünden geniş bir kitleye hitap eden Bizim pro yazlık (1**20 kg) Bizim fiyatları, her bütçeye denk düşecek şekilde en makul seviyede belirlenir. Ürün fiyatının bu denli makul bir seviyede belirlenmiş olması, herkesin bu ürüne kolay bir şekilde ulaşmasını mümkün kılar. Bu ürünlere kolay bir şekilde ulaşan her kesim, bu ürüne sahip olup yapmak istediği hamur işlerinin dilediği şekilde ve kıvamda pişmesini olanaklı kılar. 

Bizim Pro Yazlık (1*20 Kg) Bizim Faydası Nelerdir?

Hamur işlerinde sürekli bir kullanım halinde olan pastacılık yağı, bayatlamayı geciktirirken ürünün raf ömrünü de uzatır. Bununla birlikte hamur işlerinde kullanılan pastacılık yağı, ürünlerin pişirildikten sonra mükemmel bir kıvam, doygun bir renk ve enfes bir lezzette olmasını sağlar. Pastacılık yağı, hamurla kolay bir şekilde bütünleşme özelliğine sahip olup özel pastacılık çeşitleri ile de oldukça uyumlu bir haldedir. Pastacılık yağı, sahip olduğu esnek yapısı sayesinde tüm hamur işlerinde güvenli bir şekilde kullanılır. Tamamen bitkisel, susuz bir yağ çeşidi olan pastacılık yağı, özellikle kullanım alanı bulduğu kurabiye, börek, kek, baklava ve buna benzer birçok hamur işlerinde yoğun bir talep ile karşılık bulur. Tüm fırın ve pastane tariflerinde oldukça önemli bir bileşen olan pastacılık yağı, hamur gelişimini destekler ve aynı zamanda pastacılık alanında hacim ve daha iyi bir içyapı sağlar.