Bizim Toz Krem Şanti (1*1kg)

Ürün Kodu:1004838

%15
221,00 TL 187,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Bizim Toz Krem Şanti (1*1kg) Özellikleri Nelerdir?

  • Malzeme Türü : Kuru Gıda
  • Grubu : Toz Krem Şanti
  • Adet :1
  • Ağırlık :1 Kg
  • Kalori : 257 kcal(100 gram )

 

Bizim Toz Krem Şanti (1*1kg)

Krem Şanti, pastacılık sektörünün önemli yardımcı malzemelerinden birisidir. Krem Şanti,  şekerli özel bir kremadır. Pasta, tatlı, dondurma, meyve salatası ve daha birçok ürünün hazırlanmasında krem şanti kullanılır. Peki, Bizim Toz Krem Şanti özellikleri nelerdir?

Gıda sektöründe hizmet veren işletmeler, mutfaklarında birçok malzemeyi bol miktarda bulundurmalıdır. Ev tipi tüketime hizmet etmedikleri için her gün ürettikleri, hazırladıkları yiyecekler oldukça fazladır.  Bu sebeple stoklamaları gereken ürünler bulunur.

Bizim Toz Krem Şanti de bu ürünlerden biridir. Ürün, 1 kilogramlık paketi ile profesyonel mutfaklara hitap ediyor. Akla gelecek her türlü süsleme krem şanti ile yapılabilir. Sıcak veya soğuk sütle çırpılarak hazırlanan bu özel ürün toz formdadır.

Krem şantiyi hazırlayan mutfak şefleri, su veya süt kullanabilir. Süt kullanıldığı takdirde daha yumuşak ve hoş bir tat yakalanmış olur. Daha az şekerli bir tat isteniyorsa su ile krem şanti hazırlayabilirler.  Krem şantinin hazırlanması da oldukça basittir. 1 kilogramlık toz ürün için 2500 ml süt veya su yeterlidir.

Suyu veya sütü, tozun üzerine boşaltarak yüksek devirli mikser ile çırpmak gerekir.  5-10 dakika içerisinde krem şanti istenilen kıvama ulaşacaktır. Her türlü soğuk tatlıya hitap eden bu ürün, profesyonel mutfak ekiplerinin en önemli yardımcı ürünlerinden birisidir.

Bizim Toz Krem Şanti Özellikleri

Bizim markasının kuru gıda kategorisinde piyasaya sürmüş olduğu toz krem şanti pratik kullanışlı ve işlevseldir.  Ürün ile her türlü pasta, parfe, kek, tart, muhallebi, ekler ve tartolet hazırlanabilir. Bizim Toz Krem Şanti ile o kadar farklı tarif oluşturabilir ki bu tamamen yaratıcılığa kalmıştır.

1 kiloluk ambalajlarda üretilen toz krem şanti yumuşak dokulu ve homojen bir yapıya sahiptir. Üründen toplu alım yapmak isteyen işletmeler, 10 adet 1 kiloluk krem şantinin bulunduğu kolileri de tercih edebilir. Paket açılmadığı sürece 1 yıllık raf ömrüne sahiptir.

Raf ömrü boyunca ürün, serin ve kokusuz alanlarda saklanmalıdır. Toz ürünlerin en büyük problemi kolay bir şekilde nem ve rutubet alabilmeleridir. Bundan ötürü toz krem şanti paketlerinin doğrudan güneş ışığı ve nemden uzak tutulması gerekir. Pasta sektörünün en önemli ürünlerinden biri olan krem şanti için 1 kiloluk paketler, profesyonellere oldukça uygundur.

Toplu alımlarda makul Bizim Toz Krem Şanti fiyatları ile alışveriş yapılabilir. İhtiyaç duyulan tüm ürünler g2m sitesi üzerinde bulunur. Mutfak şefleri, krem şanti ile çok özel ve bir o kadar etkileyici tatlılar çıkarabilir.