Bizim Yazlık Krema (1*10kg)

Ürün Kodu:1012590

%16
870,00 TL 731,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Margarin Krema Yazlık (1*10 KG) Bizim Özellikleri

  • Miktarı: 10Kg
  • Raf Ömrü: 2 Yıl
  • Kullanım Alanları: Mutfak-Kuru Gıda
  • İçindekiler: Margarin,krema,gluten, saf yağ

Margarin krema yazlık Bizim özellikleri bakımından son derece geniş bir ürün olarak bilinir. Bu ürünler pastacılık ve unlu mamuller sektöründe kullanılan yaygın bir malzemedir. Ürünleri yaz aylarında sıcaklıkların artması nedeniyle meydana gelen erime problemlerinin önüne geçmek için üretilen bir çeşit olarak bilinir. Normal margarin kremanın yapısında yapılan değişikliklerle üretilir ve yüksek erime noktasına sahip olmasıyla ön plana çıkar.

Pastane ürünleri, kekler, kurabiyeler, çörekler gibi birçok tatlı ve atıştırmalık ürünün yapımda kullanılabilir. Bu ürünler aynı zamanda farklı yemeklere tat vermek amacıyla da kullanılabiliyor.

Margarin Krema Yazlık (1*10 KG) Bizim Nerelerde Kullanılır?

Ürün pastacılık sektöründe çok yaygın bir şekilde kullanılır. Bu ürünler pasta, kek ve kurabiye gibi tatlılarda kullanılır. Margarin krema yazlık Bizim fiyatları kilograma bağlı olarak raflarda farklılık gösterir.

Ürünlerin geniş bir kullanım alanı mevcut olarak ön plana çıkıyor. Dolayısıyla pek çok alanda kullanıldığı biliniyor. Dondurmalar ve buzlu tatlılarda bile bu ürünlerin kullanıldığı bilinir. Unlu mamullerin yapımında ürünlerin hafif ve kabarık olmasını sağlayan önemli bir üründür. Bu ürün, yukarıda bahsedilen ürünlerin yapımında kullanılan normal margarin kremanın yerine yaz aylarında kullanılır. Çünkü normal margarin kremalar, sıcak havalarda daha çabuk erir. Ürünler ise, farklı bir yapı ve yüksek erime noktasına sahip olmasıyla ön plana çıkar.

Margarin Krema Yazlık (1*10 KG) Bizim Faydaları Nelerdir?

Bu ürün kuru gıda kategorisinde yer alır. Margarin Krema Yazlık (1*10 KG) Bizim ürünlerinin tereyağına göre ekonomik olması, pastacılık ve unlu mamuller sektöründe yaygın bir şekilde tercih edilmesinde rol oynuyor. Bizim ürünlerinin eritilmesine veya oda sıcaklığına getirilmesine gerek yoktur.  Dolayısıyla kullanımı olay olarak ön plana çıkar.

Ürünler tereyağına benzer bir lezzete sahip olmasıyla ön plana çıkar. Tatlıların hazırlanmasında kullanıldıklarında lezzetli sonuçlar ortaya çıkarabilirler.