Bizim Yazlık Poğaça Yağı %60 (1*10kg)

Ürün Kodu:1008887

%16
530,00 TL 445,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Yağ Poğaça Past. %60 Yazlık (1*10 KG) Bizim Özellikleri

  • Miktarı: 10 Kg
  • Raf Ömrü: 2 Yıl
  • Kullanım Alanları: Mutfak-Gıda
  • Kullanım Amacı: Börek, poğaça, pide, diğer hamur işleri yapımı

Yağ poğaça past. Bizim özellikleri yaz ayları için özel olarak tasarlanmış lezzetli bir bisküvi yağıdır. Bu yağın birçok faydası vardır ve birçok alanda kullanılabilir.  Yüksek performans gerektiren yiyeceklerin pişirilmesi için özel olarak tasarlanmıştır.

Ürün,  her açıdan avantajlı bir ürün olarak bilinir. Bu ürün  yiyeceklere mükemmel bir lezzet katar ve özellikle hamur işlerinde kullanıldığında mükemmel bir sonuç verir. Uzun bir raf ömrüne sahiptir ve uzun süre saklanabilir.

Yağ Poğaça Past. %60 Yazlık (1*10 KG) Bizim Nerelerde Kullanılır?

Ürün, çeşitli yiyeceklerin yapımında kullanılabilir ve birçok sektörde uygulanabilir. Ürün, fırınlarda poğaça, börek, kek, kurabiye ve diğer hamur işleri gibi ürünlerin üretiminde sıklıkla kullanılır. Pastanelerde kek, pasta ve diğer tatlıların yapımında kullanılır. Yağ poğaça past. Bizim fiyatları ürünün gram farkına göre şekillenerek piyasaya sürülür.

Restoranlarda üretilen hamur işleri, patatesli kroketler, hamburger köftesi ve diğer yiyeceklerin yapımında kullanılabilir. Yağ poğaça past.%60 yazlık, krema ve glazürler gibi çeşitli ürünlerde kullanılabilir. Bu yağ, okul kantinleri, hastaneler ve diğer ticari gıda hizmetlerinde kullanılabilir.

Ürün, fırınlarda, pastanelerde, restoranlarda ve diğer birçok işletmede yaygın olarak kullanılabilir. Yağın yüksek performans özellikleri, yiyeceklerin ideal kıvamda ve lezzetli olmasına yardımcı olur.

Yağ Poğaça Past. %60 Yazlık (1*10 KG) Bizim Faydaları Nelerdir?

Kuru gıda kategorisinde yer alan ürün olarak sektörde ön plana çıkar. Ürünlerin her açıdan birçok alanda kullanılması kişilere ayrıcalıklar sağlar. Böylece kişiler tarafından tercih edilen son derece kaliteli ürünler olarak ön plana çıkmayı başarır. Her açıdan avantajlarla dolu olanaklara sahip olan bu ürünlerin faydaları sınırsız özellikleriyle bilinir.