Bizim Yemeklik Margarin (1*18L)

Ürün Kodu:1012591

1.134,02 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

BİZİM MARGARİN YEMEKLİK MUTFAK (1*18LT) Özellikleri Nelerdir?

  • Malzeme Türü: Kuru Gıda
  • Grubu: Yemeklik Yağlar
  • Adet: 1
  • Ağırlık :18 Kg
  • Kalori: 891 kcal (100 gram)       

 

Bizim Margarin Yemeklik Mutfak (1*18lt)

Bitkisel susuz yağ, bitkisel kaynaklı yağların içerisindeki suyun çekilmesiyle ortaya çıkarılmış bir yağ çeşididir. Bu yağ tipine sıvı margarin de denilir. Profesyonel mutfaklarda kullanım kolaylığı ve pratiklik açısından özellikle tercih edilir.

Margarin denilince akla gelen markalardan ilki olan Bizim, yemeklik margarini de 18 litrelik tenekeler halinde profesyonel mutfaklara sunar. Ürün, bitkisel susuz yağ olarak geçer. Yemeklik bir yağ çeşidi olan ürün ile her türlü yiyecek hazırlanabilir. Tencere yemeklerinde kullanılmasının yanı sıra pastane ve fırın ürünlerinde de tercih edilmesi mümkündür.

Ürünün içeriğindeki su tamamen buharlaştırılır. Margarinden biraz daha farklı bir yağdır. Yemeklik olarak kullanılan Bizim yemeklik mutfak margarini daha düşük ısılarda kullanılabilir. İçerisinde su olmadığı için kullanımı daha kolaydır.

Oda sıcaklığında ürün sıvı bir formda bulunur, ancak buzdolabı veya soğuk dolap gibi bir yerde muhafaza edilirse görüntü olarak margarine benzeyebilir. Pastane ürünlerinde kıyır kıyır bir tat yakalayabilmek için bitkisel susuz yağ kullanılır hatta çoğu kişi pastanelerdeki tadı ev ürünlerinde bulamadığını düşünür. Bunun en önemli sebebi su içermeyen bitkisel bazlı yağ kullanımıdır. Bizim Margarin Yemeklik Mutfak özellikleri ile pastane sektörünün gözdesidir.

Bizim Margarin Yemeklik Mutfak Özellikleri

Bizim margarin, 18 litrelik tenekeler halinde profesyonel mutfaklara sunulur. 100 gramında 891 kalori bulunur. Yemeklik bitkisel susuz yağ, kalorili bir malzemedir.

Yemeklere eşsiz bir tat katmak, hamur işlerini daha çıtır yapmak, kokusunu ve dokusunu daha hoş kılabilmek için Bizim yemeklik mutfak margarini kullanılabilir. Ürün teneke halinde olduğu için saklanması da daha kolaydır. Peki, bu ürün ile neler yapılabilir? Damak tadına uygun aroması ile her türlü hamur işi, sulu yemek, sos, makarna, pilav ve benzeri ürünlerin hazırlanmasında kullanılabilir.

Profesyonel mutfaklarda her türlü malzeme el altında bulunmalıdır. Bu sebeple 18 litrelik teneke kutu sıklıkla tercih edilir. Margarinle yapılabilecek her türlü yemeği daha lezzetli bir şekilde bu ürünle yapmak mümkündür. Satın alınan teneke kullanım için açıldıktan sonra veya açılmadan önce serin, kokusuz ve rutubetsiz ortamlarda saklanmalıdır.

Ürünü g2m sitesi üzerinden satın almak mümkündür. 18 litrelik teneke profesyonel bir mutfağın uzun süreli kullanım ihtiyacını karşılayabilir, bunun yanı sıra toptan alımlar ile uyguna gelen Bizim Margarin Yemeklik Mutfak fiyatları ile alışveriş yapmak mümkündür.