Cater Frost Dondurulmuş Elma Dilim Patates (6*2,5 Kg)

Ürün Kodu:1011497

%23
1.125,00 TL 868,50 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

CATER FROST DONDURULMUŞ ELMA DİLİM PATATES

  • Ürün Boyutu: 9x18 mm
  • Ürün Adeti: 6
  • Ürün Gramajı: 2,5 kg
  • Saklama Sıcaklığı: -18 °C
  • Pişirme Derecesi: 180 °
  • Pişirme Süresi: 3-5 dakika

 

Cater Frost dondurulmuş elma dilim patatesler, müşterilerinize çıtır çıtır bir patates deneyimi sunmak için sizlere sunulur. Özenle seçilen taze patateslerden üretilir. Elma dilim patateslerin her bir kutusu 6 adet 2,5 kilogramlık paketlerden oluşur. Paketlerin 2,5 kilogramlık olarak tasarlanması sayesinde hızlı bir tüketim ve kolay bir kullanım sağlanabilir. Cater Frost Dondurulmuş Elma Dilim Patates fiyatları paketlerin gramajına göre değişebildiğinden ihtiyacınıza yönelik olarak satın alabilirsiniz. Dondurulmuş patates dilimleri elma dilimi şeklinde özenle hazırlanır. Benzer boyutlarda hazırlanan dilimler aynı pişme derecesi ile müşterilerinize sunma imkanı tanır.

Dilimler, hızlı ve homojen bir şekilde pişer. Profesyonel mutfakların yoğunluğu arasında pratiğiyle dikkat çeker. Hazırlık süreci oldukça basit ve hızlı gerçekleşir. Dilerseniz patates dilimlerini fırınlayarak veya kızartarak hazırlayabilirsiniz. Dondurulmuş ürünler kategorisinde sizlere sunulan patatesler ilk günkü tazeliğini uzun raf ömrü boyunca korur. Bu sayede müşterilerinize daima kaliteli ve taze sunumlar hazırlayabilirsiniz.

Cater Frost Dondurulmuş Patates Elma Dilim Saklama Koşulları

Cater Frost dondurulmuş elma dilim patatesler ilk günkü tazeliğini koruyabilmesi için uygun saklama koşullarına göre muhafaza edilmesi gerekir. Elma dilim patatesler ve diğer dondurulmuş ürünler için önerilen saklama sıcaklığı -18 °C’dir.  Bu sıcaklık ürünlerin ilk günkü tazeliğini korumak için önem kazanır. Ürünler özenle tasarlanan orijinal ambalajları ile sizlere ulaşır. Ambalajlar hava, nem ve kokuya  karşı koruma sağlar. Bu sebeple ürünün paketini açtıktan sonra geri kalan kısmının hava almayacak şekilde kapatılması gerekir. 

Ürünlerin hava alması halinde paket içerisinde kristalleşme meydana gelebilir. Bu durum patateslerin çıtır ve yumuşak dokusunun kaybolmasına sebebiyet verebilir.  Ayrıca ürünlerin son kullanma tarihinin ve tüketim sürelerinin de takip edilmesi gerekir. Son kullanma tarihleri, dondurulmuş ürünlerin en iyi kalite ve tazelik seviyesinde tüketilmesi için önerilen süredir. Cater Frost dondurulmuş elma dilim patateslerin saklama koşullarına uyarak patates dilimlerinin tadını uzun süre koruyarak müşterileriniz için enfes sunumlar hazırlayabilirsiniz.

Cater Frost Dondurulmuş Patates Elma Dilim Kullanım Önerileri

Cater Frost dondurulmuş elma dilim patates, pek çok tarifin yanında servis edilebilen pratik bir üründür. Patates dilimlerini dilerseniz kızartarak burgerlerin, tostların ve sandviçlerin yanında sunabilirsiniz. Dilerseniz ana yemeklerin yanına da enfes bir eşlikçi olabilir. Özellikle çocuk menüleri ve partiler için köfte ve sosislerle nefis bir uyum yakalayacağından emin olabilirsiniz. Patatesleri kızartarak veya fırında pişirerek köfte veya sosislerle sunabilir, böylece doyurucu bir menü hazırlayabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanarak hazırlayacağınız bir soslarla birlikte de lezzetli bir atıştırmalık olarak müşterilerinize servis edebilirsiniz. Müşterilerinizin tercihlerine göre baharatlar veya garnitürlerle zenginleştirebilir ve damaklarda hoş bir tat bırakabilirsiniz.