Cater Frost Dondurulmuş Patates (7*7) (5*2,5kg)

Ürün Kodu:1017600

%24
981,25 TL 748,75 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Cater Frost Dondurulmuş Patates 7x7 (5x2,5 kg) Özellikleri

  • Ürün Adeti: 5 Adet
  • Ürün Ağırlığı: 2.5 Kg
  • Saklama Sıcaklığı: -18 °C
  • Koli Ağırlığı: 12,5 Kg

 

Cater Frost dondurulmuş patatesler müşterilerinize pratik ve çıtır çıtır atıştırmalıklar sunmanız için özenle hazırlanır. Dondurulmuş ürünler arasında yer alan patatesler 2,5 kilogramlık 5 paket olarak sizlere ulaşır. Her bir paket, kısa süre içerisinde tüketilmesi için özenle tasarlanır. 7 milim olarak her biri aynı boyutta hazırlanan patatesler, pişme süresini homojen hale getirmek ve enfes sonuçlar elde etmeniz için üretilir. Patateslerin kalınlığı sayesinde dışı çıtır çıtır içi yumuşacık bir lezzet servis edebilirsiniz. Yüksek kaliteli ve doğal patateslerden üretilen ürünler, dondurulmuş olarak sunulduğu için uzun raf ömrünü de beraberinde getirir. İhtiyaç ve sipariş halinde profesyonel mutfakların yoğunluğunda pratik ve hızlı olarak hazırlanabilir. Cater Frost Dondurulmuş Patates fiyatları patates dilimlerinin büyüklüğü ve paketlerin gramajına göre değişiklik gösterebilir. İhtiyaçlarınızı ve sipariş yoğunluğunuza göre gramaj tercihlerinizi yapmanız halinde paketlerin açık kalma süresini kısaltarak daima taze tabaklar hazırlayabilirsiniz.

Cater Frost Dondurulmuş Patates Saklama Koşulları

Cater Frost dondurulmuş patateslerin doğallığını ve kalitesini korumak için bazı saklama koşullarına da dikkat etmeniz gerekir. Dondurulmuş patatesleri saklamak için ideal sıcaklık -18 °C olarak önerilir. Düşük sıcaklık, taze patateslerin İlk günkü tazeliğinin ve çıtırlığının korunması için önemli olan sıcaklık derecesidir. Patateslerin özel ambalajlarının da açılmadan ve hasar görmeden saklanması gerekir. Açılmış ambalajlar patateslerin nemlenmesine sebep olur ve bu da lezzet kaybına neden olabilir. Ambalajın hasar görmesi ya da açılması halinde hava almayacak şekilde yeniden paketlenmesi önemlidir.  Dondurulmuş olarak sizlere sunulması sayesinde uzun raf ömrü sağlasa da üretici tarafından belirlenen son kullanma tarihinin de düzenli olarak kontrol edilmesi gerekir. Son kullanma tarihi, ürünün tazeliğini ve kalitesini en üst düzeyde tutabildiği süreyi belirtir. Bu sürenin geçmesi halinde patatesler lezzetini kaybederek bozulabilir.

Cater Frost Dondurulmuş Patates Kullanım Önerileri

Cater Frost dondurulmuş patatesler pek çok farklı menüye eşlikçi olarak tercih edilebilir. Patatesleri müşterilerinizin tercihlerinize göre kızartma veya fırınlayarak sunabilirsiniz.  Patatesleri burger ve sandviç menülerinin yanında sunabileceğiniz gibi ana yemeklerin ve et yemeklerinin yanında da servis edebilirsiniz. Çocuk menülerinin yanında ve tek başına atıştırmalık olarak sunmak için de harika bir seçenek olabilir. Yaratıcılığınızı kullanarak hazırladığınız dip soslarla patatesleri tatlandırarak sunumlarınızı daha keyifli hale getirebilir ve pek çok farklı alternatifle müşterilerinizle buluşturabilirsiniz.