Cater Frost Dondurulmuş Patates 9*18 (5*2,5kg)

Ürün Kodu:1011498

%23
937,50 TL 723,75 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Cater Frost Dondurulmuş Patates 9*18 (5*2,5kg)

  • Ürün Boyutu: 9x18 mm
  • Ürün Adeti: 5
  • Ürün Gramajı: 2,5 kg
  • Saklama Sıcaklığı: -18 °C
  • Pişirme Derecesi: 180 °
  • Pişirme Süresi: 3-5 dakika

 

Cater Frost markası dondurulmuş ürünler kategorisinde sizlere sunulan 9x18 mm boyutlarında özenle kesilmiş patatesler, patatesli tarifleriniz için enfes ve pratik bir seçenek olarak tercih edilebilir. Dondurulmuş patatesler, 5x2,5 kg’lık paketler halinde hazırlanır ve tercihinize sunulur. Cater Frost Dondulmuş Patates fiyatları paket sayısı ve kesim ölçüleriyle farklılık gösterir. Pratik kullanımlarınız için hazırlanan gramajlarıyla kolay kullanım ve saklama imkanı sunar.

Cater Frost patatesler, sizin için özenle seçilen yüksek kalitedeki patateslerin tazeliğini ve besin değerlerini korumak için uygun şartlarda dondurulmasıyla sayesinde elde edilir. Profesyonel dondurma tarzı, patateslerin doğal tadını ve kokusunu muhafaza eder.  Müşterilerinize sunduğunuz her porsiyon ve her pakette enfes bir aroma ve mükemmel bir lezzet yakalayabilirsiniz. Önceden kesilmiş ve dondurulmuş olması sayesinde de kısa pişirme sürelerini sağlar.  Profesyonel mutfaklarınızda tariflerinize hızlı eşlikçiler hazırlamak için yardımcınız olur. Dışı çıtır çıtır içi yumuşacık dokusuyla müşterileriniz için enfes bir tercih olabilir.

Dondurulmuş Patates 9*18 (5*2,5kg) Cater Frost Saklama Koşulları

Cater Frost 9x18 mm boyutlarındaki dondurulmuş patatesler, mükemmel koşullarla dondurulmuş olduğundan zarar görmeden siz ulaşır. Dondurma koşulları ve yöntemleri, patateslerin tazeliğinin ve kalitesinin uzun süreler korunmasını sağlar ancak uygun koşullarda saklanarak desteklenmesi gerekir. 9x18 boyutundaki dondurulmuş patatesleri, mükemmel saklama koşullarıyla dikkat çekiyor. Bu koşullar, patateslerin tazeliğini ve kalitesini korurken uzun süreli kullanım sağlar.

Cater Frost dondurulmuş patateslerin, -18 °C veya daha düşük sıcaklıklarda saklanması gerekir. Paketin açılmamış veya hasar görmemiş olmasına da özen göstermeniz gerekir. Eğer açılmış paket saklanıyorsa, ağzını hava almayacak şekilde sıkıca kapattığınızdan emin olmalısınız. Düşük sıcaklık ve hasar görmemiş paket sayesinde, patateslerin kalitesinin ve dokusunun korunması sağlanabilir.

Dondurulmuş Patates 9*18 (5*2,5kg) Cater Frost Kullanım Önerileri

Cater Frost dondurulmuş patateslerin 9x18 mm ölçüleri pek çok tarif için kullanabileceğiniz seçeneklerdendir. Dondurucudan çıkarıldıktan sonra çözünmesini beklemeden pişirilmesi gerekir. Bu sayede lezzeti ve kıvamı en iyi şekilde korunabilir. Çeşitli pişirme yöntemleri kullanılarak pişirilebilir. Menüleriniz için fırın tariflerinde kullanılabileceği gibi fast food menüleri için deep fry kızartmalar yapmak için de enfes bir seçenek olabilir. Çeşitli baharatlar veya soslarla eşleştirilerek, müşterilerin değişken damak zevklerine uygun olarak kişiselleştirilebilir.

Cater Frost dondurulmuş patatesler, profesyonel mutfaklarda pratik kullanım ve lezzetli menüler hazırlamanıza imkan sağlar. Tazeliği ve lezzetiyle hızlı ve lezzetli atıştırmalıklar, yan yemekler veya garnitürler ve ana yemeklerde kullanmak için harika bir seçim olabilir. Yaratıcılığınızı kullanarak müşterileriniz için enfes menüler oluşturabilirsiniz.