Çömçeci Dondurulmuş Etli Yuvalama (4*2,5kg)

Ürün Kodu:1027585

%20
5.975,00 TL 4.780,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Çömçeci Dondurulmuş Dana Etli Yuvalama (4x2,5 kg)

  • Enerji: 298 kcal
  • Yağ: 4,28 g
  • Karbonhidrat: 54,33 g
  • Protein: 10,47 g
  • Saklama Sıcaklığı: -18 °C
  • Ürün Adeti : 4
  • Ürün Ağırlığı : 2,5 Kg
  • Koli Ağırlığı : 10 Kg

 

Çömçeci dondurulmuş dana eti yuvalama, geleneksel lezzetleri tercih eden müşterileriniz için harika bir seçim olabilir. Et severler için üretilen ve en güzel dana etlerinin seçilmesiyle hazırlanan yuvalama köfteler, profesyonel mutfaklarda hızlı ve pratik kullanımlar için tercih edilebilecek ürünler arasında bulunur. Ürün, 4x2,5 kg’lık paketler halinde sizlere sunulur. İçeriğindeki dana eti sayesinde yüksek protein ve besleyici özellikleri ile tercih edilir. Yüksek kaliteli etlerin kalitesini ve lezzetini korumak için özel işlemlerle hazırlanır ve dondurulur. Dondurulmuş ürünler arasında bulunduğundan dolayı, pratik ve hızlı bir şekilde kullanılabilir. Yemeklerle birlikte de kullanılabilir. Yemeklere lezzetli bir aroma ve doyurucu bir tat katar. Et sever müşterilerinizin damak tadına hitap eder ve besleyici besin değerleri sunar. Ürün donuk olarak size ulaşır ve aynı şekilde muhafaza edilmesi gerekir. -18 °C önerilen saklama sıcaklığıdır. Bu koşullarda son tüketim tarihine kadar kullanılabilir. Ancak çözülen veya ambalajı açılan ürünlerin buzdolabında muhafaza edilmesi ve tekrar dondurma işlemine tabi tutulmadan 2 gün içerisinde tüketilmesi gerekir.

Çömçeci Dondurulmuş Dana Etli Yuvalama Hazırlama Önerisi

Çömçeci dondurulmuş dana eti yuvalamanın içinde su, tuz, karabiber, dana eti, buğday nişastası ve pirinç bulundurur. Yaklaşık 8 kişilik porsiyon elde edilebilir. 300-500 gr. kuşbaşı doğranmış eti 100 gr. nohut ile 5-6 bardak ve 1 çay kaşığı tuz ile pişirebilirsiniz. Ardından bir paket yuvalamayı çözülmesini beklemeden yuvalamaya ilave edip 10 dakika orta ateşte kaynatabilirsiniz.

Diğer tarafta yoğurt için 500 gr. süzme yoğurt, 1 yumurta ve 1 yemek kaşığı sıvı yağı birleştirin. İçerisine kaynayan sudan ilave ederek karıştırın. Karıştırma aşaması kesilmesini önleyeceğinden özen göstermeniz gerekir. Uygun sıcaklığa ulaşan yoğurdu ilave edebilirsiniz. Son olarak, yarım çay bardağı sıvı yağı ısıtarak içerisine bir kaşık nane ve yağı ekledikten sonra tencereye ilave edebilirsiniz.