Filiz İrmik (1*500g)

Ürün Kodu:1004008

%11
28,00 TL 25,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

İrmik ( 1*500 gr ) Filiz Özellikleri

  • Miktarı: 1*500 gr
  • Raf Ömrü: 2 Yıl
  • Kullanım Alanları:
  • Gıda Türü: Kuru Gıda

Profesyonel mutfaklarda özellikle tatlılarda kullanımı oldukça yaygın irmik Filiz özellikleri kolay saklanabilmesi ve hızlı pişirme süresi sayesinde kullanımı son derece idealdir. Mutfaklarda her zaman yeri bulunan ve kullanımı yaygın bir gıda türüdür.

Kış aylarında muhafazası oldukça kolay olan gıdanın paketi açılmış ise yaz aylarında saklanması dayanıklılık koşuluna katkı sağlar. İçerisinde yer verildiği tüm tatların lezzetini eşsiz bir dokunuşla farklılaştırabilir. Vakumlu paketler içerisine havası alınarak sıkıştırılan irmik, ambalajı açılmadığı sürece bozulma ya da nemlenme sorunu yaşamadan uzun süre saklanabilir. Ürünün son kullanma tarihine kadar düzgün bir şekilde muhafaza edilmesi ile sağlıklı bir kullanım sağlanır.

İrmik ( 1*500 gr ) Filiz Nasıl Kullanılır?

İrmik filiz fiyatı ekonomik oluşu sayesinde temin edilmesi kolay bir gıda türüdür. İşletmenizdeki tatlılarınızda ve pastalarınızda ağızda dağılımı oldukça yumuşak bir yapıya sahip olan irmik mutfakların vazgeçilmezi olarak raflarda yerini alır. Uygun bütçeli oluşu sayesinde ürün listesinden dilediğiniz miktarda alım yapabilirsiniz. Sevilen bir lezzeti olması sayesinde kullanımı gayet yaygın bir besin türüdür. Neredeyse tüm tatlılarda kullanım rahatlığı sağlar.

İhtiyaç duyulan malzemeler ile karıştırılması sonucu son derece muazzam lezzetler ortaya çıkarılabilir. Tatlı sevenlerin ve yiyecek sektörü işletmelerinin en ideal gıda türlerinden bir tanesidir. Tatlı çeşitlerinde kullanılan irmik, un ile yapılan tatlılara nazaran daha yumuşak bir doku sağladığı için ağızda dağılan bir lezzeti ortaya çıkarmada yardımcı olur.

İrmik ( 1*500 gr ) Filiz Neden Tercih Edilmelidir?

Vakumlu ve vakumsuz olarak çeşitli paketleri bulunan irmik özenli ambalajı sayesinde uzun bir raf ömrü bulunur. Kullanımı oldukça talep gören irmik kategorisi ürünü her mutfağın ihtiyacını karşılayan ve neredeyse tüm tatlıların içerisinde yer alan bir gıda türüdür.

Helva yapımında da kullanılan kalabalık sofralarda ve aile sofralarında yerini alan irmiğin lezzeti ile benzersiz bir gıda çeşididir. İşletmelerinde vazgeçilmezi olan bir gıda türü olarak oldukça yaygın bir kullanım alanına sahiptir. Kullanımı tercih edilen irmik, tatlılarınızda ağızda dağılan enfes bir tat katmanızı imkan sağlar.