Frimer Dondurulmuş Bezelye (6*2,5kg)

Ürün Kodu:1001985

%20
847,50 TL 675,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Frimer Dondurulmuş Bezelye (1x10 kg)

  • Enerji: 86 Kcal
  • Yağ:0,52 g
  • Karbonhidrat:12,72 g
  • Protein:7,13 g
  • Saklama Sıcaklığı: -18 °C
  • Ürün Adeti: 1
  • Ürün Ağırlığı: 10 Kg

 

Frimer dondurulmuş bezelye mevsiminde toplanmış bezelyelerin dondurulması ile elde edilmiş ürünlerden bir tanesidir. Taze bezelyelerin lezzetini ve tadını koruyarak uzun süre pratik kullanım imkanını size sunar. Dondurulmuş bezelyeler kaliteli ve taze bezelyelerin özenle toplanarak dondurma işlemine tabi tutulması ile elde edilir. 1 adet 10 kilogramlık paketler ile sizlere ulaşır. Profesyonel mutfaklarına ihtiyacı olan kullanım ölçüsünü karşılar. Frimer dondurulmuş bezelye fiyatları gramajlara göre farklılık gösterir. İhtiyacınız olan ölçülere göre satın alma tercihlerinizi değerlendirebilirsiniz. Dondurma sırasında besin değerlerine kaybetmez. Dondurma sürecinde  kullanılan teknoloji sayesinde tazeliklerini uzun süre korurlar. Dondurulmuş bezelyeleri yemeklerinizde ve müşterileriniz için hazırladığınız tariflerle pratik bir şekilde kullanabilir ve hızlı bir şekilde pişirebilirsiniz. Düşük kalorili bir sebze olmasıyla dengeli beslenmeyi tercih eden müşterileriniz için de enfes bir seçenek olabilir. Glüten içermediğinden glüten alerjisi olan müşterileriniz tarafından da tercih edilebilir. Dondurulmuş ürünlerin daima derin dondurucunuzda muhafaza edilmesi sayesinde mevsimlere bağlı kalmadan tariflerinizi kullanabilirsiniz. Besleyici ve lezzetli menüler hazırlayarak müşterilerinize sunabilirsiniz.

Frimer Dondurulmuş Bezelye Saklama Koşulları

Frimer dondurulmuş bezelyelerin tazeliğini korumak için saklama koşullarına dikkat edilmesi önerilir.  En iyi sonuçları elde edebilmek için derin dondurucunuzda -18 derece veya daha düşük sıcaklıklarla saklamamız önerilir. Bezelyeleri aldığınız ambalajı bozmadan saklamaya özen göstermeli gerekir. Eğer paket açıldıysa veya hasar gördüyse hava almayacak şekilde muhafaza etmeniz önerilir. Ürün içerisine nem girişi olduğundan dokusu bozulabilir ve lezzeti de değişebilir. Dondurmuş bezelyeleri kullanırken saklama süresinde özen göstermek gerekir. Üretici firma tarafından kullanım süresi paket üzerine işlenir. Son tüketim tarihini düzenli olarak kontrol etmeniz ve buna göre tüketim yapmanız önerilir. Bir kere çözünen dondurulmuş bezelyeleri tekrar dondurarak lezzetlerini ve dokusunu bozabilirsiniz. Bu sebeple çözdüğünüz bezelyeleri tekrar dondurmak yerine pişirerek tariflerinizde kullanmanız önerilir.

Frimer Dondurulmuş Bezelye Kullanım Önerileri

Frimer dondurulmuş bezelyeler,  farklı tariflerinizde kullanabilmeniz için ideal olabilir. Çeşitli sebze yemekleri çorbalar ve salatalar hazırlayabilirsiniz. Tavuklu sebze karışımları kıymalı bezelye yemeği veya sebzeli pilav gibi pek çok geleneksel tarif için de kullanılabilir. Ayrıca dengeli beslenmeyi tercih eden müşterileriniz için yeşil salatalar, karışık sebze salataları veya makarna salataları için de kullanılabilir. Kahvaltı menüleri için omletler ve yumurta yemekleri de hazırlanabilir.  Hem akşam yemekleri hem kahvaltı hem de ara öğünler için uygun olan besinle müşterilerinize yaratıcı tariflerinizi sunabilirsiniz.