Kellog's Granola Klasik (10*340 gr)

Ürün Kodu:1033826

686,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

KELLOG’S KLASİK GRANOLA (10*340 GR) Özellikleri Nelerdir?

  • Malzeme Türü: Kuru Gıda
  • Grubu: Yetişkin Tahıl Gevrek
  • Adet: 10 Tane
  • Ağırlık: 340 Gram
  • Kalori: 471 (100 gram)

 

Kellog’s Klasik Granola (10*340 Gr)

Granola, fındık, bal, yulaf ve bazı tahıllar ile karıştırılarak üretilmiş gevrek bir malzemedir. Kahvaltı olarak tercih edilebileceği gibi profesyonel mutfakların üretim safhasında da yer alabilir. Ürün süt ile buluşturularak sabah öğünü yerine de tercih edilir.

Kellog’s markasının üretmiş olduğu klasik granola, 340 gramlık paketler halinde hazırlanır. Her bir kolinin içerisinde 10 adet granola paketi bulunur. Lif kaynağı olan ürün ev dışı tüketim merkezlerinden biri olan pastanelerin en sevdiği ürünlerden birisidir. Peki, profesyonel mutfaklar bu ürünle neler yapabilir?

Granola yüksek oranda yulaf ezmesi yani gluten içerir. İçeriğinde pekmez bulunur. Buğday unu, şeker, tuz, tarçın, Hindistan cevizi tozu, buğday patlağı, içinde bulunan diğer malzemelerdir. Aynı zamanda kükürt dioksitte içermektedir. Granola ile kurabiyeler, muhallebiler, kekler hazırlanabilir.

Ülker Kellog’s granolayı açık büfe hizmeti veren işletmelerin kahvaltı stantlarında da görebiliriz. Güne granola ve süt ikilisi ile başlamak isteyenlerin ilk tercihi olabilir. Şeker ve yağ gibi yardımcı malzemeler bakımından yoğun bir üründür. Fırınlanır ve kullanıma hazır hale getirilir. Koli içinde 340 gramlık paketler vardır, toplu alım ile oldukça uygun alışverişler yapılabilir. 

Kellog’s Klasik Granola Özellikleri

Kellog’s Klasik Granola özellikleri nelerdir? Bu ürün klasik formda üretilir. Kellog’s karışık meyveli, çikolata parçacıklı, fındıklı beyaz çikolatalı ve Antep fıstıklı ürünlerde vardır. Her zevke hitap eden ürün bulunabilir. Satın alınan paketler açıldıktan sonra hava almayacak şekilde muhafaza edilmelidir. Granola hava ile temas ederse yumuşayabilir ve lezzetini kaybedebilir. Bu durumda ürünün hem açık hem de kapalı haldeyken doğru şekilde saklanması gerekir.

Doğrudan güneş ışığı almayan serin yerler granola saklamak için idealdir. Erzak dolapları, soğuk hava dolapları ürünün saklanması için tercih edilebilir. Profesyonel mutfak ekipleri Kellog’s granola ile yaratıcılıklarını da kullanarak değişik ürünler üretebilirler. Her zaman el altında olması gereken ürün g2m Exper güvencesi ve istenilen Kellog’s Klasik Granola fiyatları ile sipariş edilebilir. 

Toplu siparişler ve alımlarda Kellog’s granola uyguna gelen fiyatlara sahiptir. Profesyonel ölçekli mutfaklarda klasik granola ile etkileyici reçeteler ve tarifler çalışmak mümkündür. Şeflerin yaratıcılığı ürünün kalitesi ile buluştuğunda ortaya leziz tatlar çıkar.