Kellogg's Corn Flakes (10*650g)

Ürün Kodu:1033818

%1
754,20 TL 744,50 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

KELLOG’S CORN FLAKES (10*650 GR) Özellikleri Nelerdir?

  • Malzeme Türü: Kuru Gıda
  • Grubu: Yetişkin Tahıl Gevrek
  • Adet: 10
  • Ağırlık: 650 Gram
  • Kalori: 357 (100 gram)

 

KELLOG’S CORN FLAKES (10*650 GR)

Corn Flakes, çok uzun süredir tüketilen ve sevilen kahvaltı ürünlerinden birisidir. Profesyonel mutfaklarda bile kendine yer edinen ürün, enerjik kahvaltılar için tercih edilebilir. Corn flakes hem çocuklar hem de yetişkinler tarafından oldukça sevilir.

Kahvaltı öğünlerinde bu kadar çok tercih edilmesinin en önemli gerekçesi ürünün içerisinde C vitamini, Demir, B6, magnezyum, kalsiyum, D vitamini, Kobalamin gibi mineraller bulunmasıdır. Güne enerjik başlamak isteyen bireyler için iyi bir kahvaltı alternatifidir. Bugün açık büfelerde bile corn flakes servisi vardır.

Corn flakes 10'lu şekilde 650 gramlık paketler halinde de sipariş edilebilir. Bir koli içerisinde 10 adet Corn flakes bulunur. 1 paket 650 gram ağırlığındadır. Profesyonel mutfaklar Corn flakesi kahvaltı stantlarına ekleyebilir. Bunun dışında ürünle çeşitli kurabiyeler, tatlılar, kekler hazırlamak da mümkündür. Görüldüğü üzere Kellog’s Corn Flakes özellikleri bakımından oldukça öne çıkar.

Corn flakes çıtır çıtır bir lezzete sahiptir. Görüntü olarak altın renginde bir mısır gevreğidir. Kalori bakımından da 100 gram corn flakes 357 kaloriye denk gelir. Farklı şekilde hamur işlerinde ve yiyeceklerde kullanılırsa kalori değeri de artabilir.

Kellog’s Corn Flakes Özellikleri

Kellog’s markalı corn flakes özel bir mısır gevreğidir. Mısır gevreği yoğun şekilde kahvaltılık ürün olarak kullanılır. Ürünü ev dışı tüketim kanallarında da kullanmak mümkündür, satın alınan mısır gevrekleri ile farklı ve bir o kadar da orijinal yeni lezzetler üretilebilir. Corn flakes, farklı ürünlerin üretimine çok müsaittir.

Kahvaltılık olarak tüketilmek istendiğinde ürünün süt ile buluşturulması yeterlidir. Süt, mısır gevreğini yumuşatır.  Corn Flakes, cips gibi bir yapıya sahip olduğu için nemden de rutubetten uzak tutulmalıdır. Açılan ürünler klipsler ile kapatılarak corn flakesin hava ile teması kesilmelidir, aksi durumlarda rutubet ve nem alır. Ürün paket içerisinde yumuşar. Açılmamış paketleri ise serin ve hava almayan alanlarda saklamak mümkündür. Erzak dolapları saklama işlemi için oldukça uygundur.

Corn flakesi toplu şekilde satın almak isteyen gıda işletmecileri, ürünü g2m Exper sitesi üzerinden sipariş edebilir. Toplu alımlar her zaman için avantajlı Kellog’s Corn Flakes fiyatları ile yapılır. Sürekli el altında olması gereken corn flakesler uygun fiyatlar ile profesyonel mutfak ekiplerine sunulur.