Kellogg's Special K Klasik (1*420g)

Ürün Kodu:1014825

54,65 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Kellog's Special K Sade (1*420gr) Özellikleri Nelerdir?

  • Miktar : 420 gr
  • Türü : Sade
  • İçerik Tam buğday , pirinç
  • Kalori : 378 kcal
  • Kullanım Türü : Sütlü – Sütsüz Tariflerde

Kellog's Special K sade (1*420gr) özellikleri bu ürünü almak isteyenler merak etmektedir. Kahvaltılık gevrek olarak nitelendirilen bu ürünü herkes tüketebilir. Büyük küçük herkes tarafından tercih edilir. İçerisinde gevrekler vardır. Bu gevrekler yulaftan ve buğdaydan yapılmıştır. İçerisinde meyve ve çikolata yoktur. Sadelikten yana olanların beğenisini almıştır. İsteyen içerisine kendi kuru meyvelerini ekleyebilir.

Kellog's Special K Sade (1*420gr) Tüketim Yöntemleri

Kellog's Special K sade fiyatları zaman içerisinde farklılık gösterebilir. Güncel fiyat öğrenmek için siteyi ziyaret edebilirsiniz. Bu ürünün kullanım şekilleri isteğe bağlıdır. Genelde süt ile beraber tüketilir. Sabah kahvaltıda ne yesem diye düşünenler için kurtarıcıdır. Ayrıca kahvaltı için zamanı olmayanlara da önerilir. Hem tok tutmakta hem de kısa süre içinde hazırlanır. Süt dışında yoğurt ile de yenebilir. Kahvaltı dışındaki öğünler için yoğurt önerilir. Bunların dışında sade yemek de mümkündür. Çerez gibi yiyebilir, yolda yürürken atıştırabilirsiniz. Ara öğün olarak tüketilebilen bu ürünü her zaman evinizde tutabilirsiniz. Kolay kolay bozulmaz. Uzun süre uygun koşullarda muhafaza ederseniz bozulmaz.

Kellog's Special K Sade (1*420gr) İçindekiler

Special K türleri aile tipi tahıl gevrek olarak nitelendirilir. İçerisinde geniş vitamin türü barındırır. Özellikle B vitaminleri bakımından zengindir. B1, B2, B6, B12 vitaminleri bulunur. Bunlar dışında folik asit yönünden de zengindir. İçindeki gevrekler tahıllardan yapılmıştır. Tam buğday, çavdar bu içeriklerdendir. Tahıllar sebebiyle lif bakımından zengindir. Ayrıca yağ oranı düşüktür. Bu sayede diyetler sırasında tüketilebilir. Sabah kahvaltısından gece öğünlerine kadar günün her vakti rahatlıkla yenilir. Sadece evde değil, okulda ve iş yerlerinde de rahatlıkla tüketilebilir.