Kellogg's Yulaf Ezmesi (10*400g)

Ürün Kodu:1033819

339,50 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

KELLOG’S YULAF EZMESİ (10*400 GR) Özellikleri Nelerdir?

  • Malzeme Türü: Kuru Gıda
  • Grubu: Yetişkin tahıl gevrek
  • Adet: 10
  • Ağırlık: 400 gram
  • Kalori: 359 kcal(100 gram)

 

Kellog’s Yulaf Ezmesi (10*400 Gr)

Kahvaltılar, hamur işleri, kurabiyeler ve daha birçok ürünün üretiminde yulaf ezmesi kullanmak mümkündür. Ürün profesyonel mutfaklarında ilgi alanındadır. 400 gramlık 10 adet Kellog’s yulaf ezmesi ev dışı tüketim merkezleri tarafından sipariş edilebilir ve kullanılabilir. Lif ve protein kaynağı olduğu için sağlıklı beslenmeyi amaç edinen kişilerin rağbet ettiği ve tükettiği ürünlerden birisidir. Peki,Kellog’s Yulaf Ezmesi özellikleri nelerdir?

Yulaf ezmesi yulafın kepeğinden arındırılıp ezilmesiyle üretilen bir üründür. Profesyonel mutfak ekipleri bu ürünle çok güzel yiyecekler ve tabaklar hazırlayabilir. Yulaf ezmesi kullanılan bir kek, yulaf ezmesi ile hazırlanmış bir kurabiye her zaman için rağbet görür. Kellog’s yulaf ezmesi 400 gramlık ve 10 kolilik paketler ile hedef kitlesi olan profesyonel mutfaklara doğru yola çıkar. Catering şirketleri, oteller, pastaneler, büfeler, restoranlar bu ürünü satın alarak kullanabilirler.

Profesyonel mutfaklarda ürün kahvaltılık olarak kahvaltı stantlarına çıkarılabilir. Bunun dışında ana ve ara yemeklerin hazırlanmasında da yulaf ezmesinden yardım alınabilir. Yulaf ezmesi suyla veya sütle buluştuğunda yumuşar ve kendini salar, ürünün içerisinde yer alan un tuzu sayesinde su ve süt içerisinde katılaşır, muhallebi kıvamını alır.

Kellog’s Yulaf Ezmesi Özellikleri

Profesyonel mutfaklarda yulaf ezmesi kullanımı ana, ara yemek ve tatlılar olarak karşımıza çıkar. Elinin lezzetine güvenen şefler, ürün ile farklı menüler de oluşturabilirler. Satın alınan ürünler nemden ve kokudan uzak şekilde muhafaza edilmelidir. Yulaf ezmesi hava ve suyla temas ederse yumuşar, ürünün formu ve lezzeti bozulur.

Doğrudan güneş ışığından ve kokudan arındırılmış ortamlar yulaf ezmelerini saklamak için idealdir. Açılan paketler daha sonra özel klipslerle tamamen kapatılarak havayla temasının engellenebilir. Erzak dolapları ya da buzdolabı yulaf ezmesi saklamak için uygundur.

Kellog’s yulaf ezmesine g2m Exper üzerinden sipariş vererek ulaşabilirsiniz. Çok sayıda gıda işletmesi ürünü toplu şekilde satın alır. Dolayısıyla Kellog’s yulaf ezmesi fiyatları da işletmelere hitap eder.