Kemal Kükrer Acı Biber Sos (1*330ml)

Ürün Kodu:1024875

%10
83,06 TL 74,75 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

KEMAL KÜKRER ACI BİBER SOS (1*330 ML) Özellikleri Nelerdir?

  • Malzeme Türü: Kuru Gıda
  • Grubu: Sıvı Sos
  • Adet: 6
  • Ağırlık: 330 ml
  • Kalori: 16 kcal(100 gram)

 

Kemal Kükrer Acı Biber Sos (1*330 Ml)

Acı biber sos acı severlerin damak tadına göre üretilir. En taze acı biberler toplanır ve öğütülerek sıvı bir sos haline getirilir. Acının Türk mutfağındaki yeri ayrıdır, iştah açıcı özelliği ile yedikçe yediren bu ürünün profesyonel mutfaklarda da seveni çoktur.

Kemal Kükrer, sıvı sos üretimine parçacıklı acı biber sosu da ekleyerek, profesyonel mutfaklara sunar. Ürün, cam şişede 330 ml olarak üretilir. Acı biber sosunu çoğu gıda üreticisi toplu şekilde alır. Kemal Kükrer Acı Biber Sos özellikleri bakımından profesyonel mutfakların baş köşesinde yer alır.

Koliler halinde profesyonel mutfaklara sunulan Kemal Kükrer acı biber sosu, uzun süreli kullanım için uygundur. Gıda işletme mutfakları bu kolileri stoklar ve ihtiyaç duydukları her zaman kullanabilirler. Şişenin kapağı açıldığında sos kullanıma hazırdır.

Acı biberler mevsiminde toplanır ve acılığını kaybetmez. Taze oldukları için en kaliteli ve lezzetli soslar bu şekilde elde edilir. Uluslararası mutfaklarda üretilen ve kullanılan çok sayıda farklı acı sos bulunur. Bu ürünlerin hazırlanmasında ana malzeme biber olsa da içine çok farklı ürünler de eklenir.

 Kemal Kükrer acı biber sosu içerisinde kırmızı kapya biber, kırmızı acı biber, tuz, domates salçası sirke, acı biber aroması, su ve yardımcı malzemeler bulunur. Tüm bu ürünler doğru oranlarda bir araya getirilir ve pişirilir. Biberler sosun içerisinde parçacıklı olarak bırakılır.

Kemal Kükrer Acı Biber Sos (1*330 Ml) Özellikleri

330 ml cam şişe profesyonel mutfaklarda servis masalarına koyulacak kadar şıktır. Kolay şekilde kapağı açılır ve kullanılır. Sağlıklı bir seçenek olan cam ambalaj sayesinde ürünün tadı da kokusu da bozulmaz. Ergonomik yapısı sayesinde pratik kullanıma sahiptir.

Catering firmaları, oteller, yurtlar, restoranlar, büfeler, ızgara ve köfte dükkânları gibi çok sayıda mekân acı sos ile sunum yapabilir. Acının yakışmadığı çok nadir yiyecek bulunur. Et yemekleri, fast food ve tencere yemekleri için  Kemal Kükrer acı biber sosunu tercih edilebilir.

Acı biber sos şişesi, 6 adet olmak üzere koli halinde satılır. Toplu alım yaparak avantajlı alışveriş yapmak isteyen profesyonel mutfaklar için çok uygundur.  Kemal Kükrer acı biber sosu ile yemeklere lezzet katmak çok kolaydır.

Acı biber sosun saklama koşulları da önemlidir. Profesyonel mutfaklar saklama koşulları konusunda daha bilinçlidir. Ürünü serin ve güneş ışığı almayan alanlarda saklamak gerekir. Bu durumda tadını ve acılığını kaybetmez. Kapak açıldıktan sonra da sıkıca kapatılmalıdır.

Acı sos bazı restoranlarda etlerin çeşnilendirilmesi için de kullanılır. Bir gece önceden marine edilen etlerin üzerine eklenen  Kemal Kükrer acı biber sosu sayesinde acı ve sulu et servisi yapılabilir. Yine acı sos, cips ve kraker gibi ürünlerde dip sos olarak da tercih edilebilir.

Ürüne g2m Eksper sayesinde ve makul Kemal Kükrer Acı Biber Sos fiyatları ile ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz miktarda sipariş edebilir bu sayede  her zaman için elinizin altında acı sos bulundurabilirsiniz.