Kemal Kükrer Limon Suyu (1*1L)

Ürün Kodu:1033523

%10
26,83 TL 24,15 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Limon Suyu (1*1 LT) Kemal Kükrer Özellikleri

  • Miktarı: 1 Lt
  • Raf Ömrü: 15 Ay
  • Kullanım Alanları: Mutfak- Temizlik
  • Saklama Koşulları: Buzdolabı

 

Çalışan insanlar başta olmak üzere; hemen hemen herkes mutfakta pratik ürün arar. Zamandan tasarruf ederek kısa süre içerisinde lezzetli mi lezzetli yemek yapmak herkesin istekleri arasında yer alır. Limon, günlük hayatta sıklıkla kullanılan önemli bir antioksidan kaynağıdır. Temizlikten, tatlıya, tatlıdan çorbaya, turşuya kadar birçok alanda limona ihtiyaç duyulur. Bu ihtiyaçları gidermek için sadece limon kullanmanıza artık gerek yok. Limon suyu Kemal Kükrer özellikleri açısından da ihtiyaçlarınızda sizlere yanıt veren önemli bir gıdadır. Kullanım durumunuza göre limon suyunu doğru saklama koşulları ile uzun süre rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Limon Suyu (1*1 LT) Kemal Kükrer Nerelerde Kullanılır?

Limon suyu yaygın kullanım alanına sahiptir. Pratik kullanımları ile birçok kişinin tercihi olan Limon suyu fiyatları da oldukça uygun fiyat politikasına sahiptir. Herkesin bütçesine uyum sağlayan limon suyu, mutfağın birçok alanında kullanılır. Tatlı yapımlarında, kek tariflerinde, belli başlı çorbalarda, salatalarda ve mutfak ürünlerinin temizliğinde limon suyuna ihtiyaç duyulur. Özellikle mutfak ürünlerinizin her daim parlak ve yeni gibi olmasını isterseniz, 1 litre kaynamış suyun içerisine yarım çay bardağı limon suyu ekleyerek parlamasını istediğiniz ürünleri bu karışımın içerisine ekleyerek ürünlerinizi yenileyebilirsiniz. İçeceklerinizde de limon suyu kullanımına yer verebilirsiniz. Fresh, taze ve lezzetli bir içecek oluşturmak isterseniz limon suyu lezzetlerinden yararlanabilirsiniz.

Limon Suyu (1*1 LT) Kemal Kükrer Faydaları Nelerdir?

Limon suyu Kemal Kükrer faydaları saymakla bitmeyecek niteliktedir.1 litre seçeneği ile satışa sunulan Kemal Kükrer limon suyu uzun süreli olarak kullanılabilir. İşletmenizde limon sıkmakla uğraşmak yerine limon suyu tercih ederek yaşamınızın daha da kolaylaşmasını sağlayabilirsiniz. Klips kapaklı şişesi ile dışarıdan gelen havayı hapsederek tazeliğini her an korur. Sizler de sıklıkla limona ihtiyaç duyuyorsanız Kemal Kükrer limon suyunu tercih ederek kullanmaya başlayabilirsiniz.