Kemal Kükrer Nar Ekşisi (12*750ml)

Ürün Kodu:1020753

%10
1.150,00 TL 1.035,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

KEMAL KÜKRER NAR EKŞİLİ SOS (12*750ML) Özellikleri Nelerdir?

  • Malzeme Türü: Kuru Gıda
  • Grubu: Sıvı Sos
  • Adet: 12
  • Ağırlık: 750 ml
  • Kalori: 287 kcal (100 gram)

 

Kemal Kükrer Nar Ekşili Sos (12*750ml)

Nar ekşili sos, Türk mutfağının sevilen ürünlerinden birisidir. Ekşi tatlar geleneksel mutfağımızda kabul görür ve beğenilir bunun için elma, nar, sumak, erik, vişne, koruk gibi ürünlerin konsantresi alınarak sos haline getirilebilir. Bunlardan birisi de nar ekşisidir.

Narlar toplanır temizlenir ayıklanır ve suyu çıkartılır ardından özel kazanlarda kaynatılır fazla suyunun buharlaşması sağlanır. Geriye kalan nar özüne bazı yardımcı malzemeler eklenir. Karamel, glikoz şurubu, sitrik asit gibi ürünler nar ekşisine eklenir.

Kemal Kükrer markasıyla da üretilen nar ekşili sos çok sayıda profesyonel mutfağa hitap eder. 750 ml ağırlıktaki cam şişelere doldurulan nar ekşili sos, kullanım için ev dışı tüketim merkezlerine gönderilir. Toplu alımlar için ürünün koli adedi 6'dır. Her bir kolide 6 adet cam nar ekşili sos şişesi bulunur.

Ürünün şişesi, gayet şık ve ergonomiktir. Ürünün cam şişede olması daha sağlıklı şekilde muhafaza edilmesini sağlar. Güvenlik bandına sahip olan kapak, bant açıldıktan sonra kolayca açılır ve kapanır. Nar ekşili sos açıldığında şişede yer alan ürün kullanıma hazırdır.

Nar ekşili sos, ekşi tadı kaldıran her türlü üründe kullanılabilir. Ev dışı tüketim kanalları için üretilen nar ekşili sos, homojen ve hoş kokuludur. Ürünün rengi siyaha çalan koyu kırmızıdır. Rengi oldukça canlı ve kıvamı akışkandır.

Bugün itibarıyla birçok profesyonel mutfak nar ekşili sosu toplu şekilde satın almaktadır. Ürün pratikliği ve işlevselliği ile öne çıkar. Nardan gelen şifanın süzülerek damıtıldığı bu özel lezzet ile çok güzel yiyecekler, mezeler, salatalar hazırlanabilir.

Kemal Kükrer Nar Ekşili Sos (12*750ml) Özellikleri

Profesyonel mutfak ekipleri nar ekşisi ile çeşitli salatalar, kısırlar, çiğ köfteler, mezeler, mercimek köfteleri, dolmalar, zeytinyağlı sıcak yemekler ve daha birçok ürünü hazırlayabilir. Bu ürünler tüketicinin karşısına büyük bir hevesle çıkarılır. Birçok restoran, yemekhane, yurt, otel ve benzeri yerlerde masalara götürülecek kadar şık bir şişeye sahiptir. Kemal Kükrer Nar Ekşili Sos özellikleri açısından avantajlı ürünlerdendir.

Profesyonel kullanım için satın alınan nar ekşili sos doğru şekillerde muhafaza edilmelidir. Her ürün gibi nar ekşisinin de doğrudan güneş ışığından ve nemden korunması gerekir. Nar ekşili sosun kullanımı doğrudan yiyeceklerin üzerine dökme yoluyla olabilir. Aynı zamanda nar ekşili sos, üretimde de kullanılır.

Ürünü serin ve kokusuz alanlarda saklamak gerekir. Nar ekşili sosun raf ömrü 720 gündür. Doğru şekilde saklanırsa Kemal Kükrer Nar Ekşili Sos tadını ve kokusunu kaybetmeden uzun süre kullanılabilir.

Avantajlı alışverişler yaparak nar ekşisi satın almak için toptan alımlar yapmak gerekebilir. Bu durumda g2m Exper üzerinden Kemal Kükrer Nar Ekşili Sos fiyatları incelenmelidir. Her daim el altında olan ve sürekli biten nar ekşisi bittikçe buradan gönül rahatlığıyla sipariş edilebilir.