Kilikya Elma Sirkesi (1*500g)

Ürün Kodu:1020232

%5
19,00 TL 18,05 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Kilikya Sirke Elma ( 1.500 Kg ) Özellikleri

  • Ürün Miktarı: 500 Kg
  • Raf Ömrü: 2 Yıl
  • Kullanım Alanları: Mutfak / Kafe / Restoran / Temizlik
  • Kategori: Sirke

 

Kilikya sirke elma özellikleri ve kalitesi sayesinde yoğun olarak talep alan ürün seçenekleri arasında yer alır. Keskinliği bulunmayan yumuşak lezzet sunumu ile Kilikya markasının hakkını veren ürünler temizlikten yemeğe her alanda kullanıma yakışan yapıdadır. Kalitesi ve lezzeti ile damaklarda bıraktığı iz tarifsiz bir deneyim yaşatır. Kaliteli ve lezzetli yemeklerde, salatalarda vazgeçilmez üründür.

Büyük ve profesyonel mutfaklarda birçok servis sunumunun içerisinde yer alarak sunumu zenginleştiren yapıdadır. Zayıflama ve pek çok hastalığa şifa olarak nitelendirilen elma sirkesi rakiplerine oranla daha çekici bir lezzet sunumuna sahiptir. Bu yüzdende tüketicilerinden yoğun bir ilgi görür. Üretim kalitesi ve saklanma koşulları sayesinde lezzetinden hiçbir eksilme meydana gelmez. Olgun elmalardan hazırlanan elma sirkesi sahip olduğu markanın özel formülü ile benzersiz bir şölen haline gelmiştir.

Kilikya Sirke Elma ( 1.500 Kg ) Nerelerde Kullanılır?

Kilikya sirke elma fiyatı son derece cezbedici oranlarda sunuluyor. Toplu alımlara daha uygun olan firmanın sunumlarını genel olarak büyük mutfaklara sahip işletmeler tercih eder. Yemek sektöründe ve gıda firmalarında kullanıma uygun olarak sunulan ürünler yemek üzerine faaliyet gösteren tüm alanlarda kullanılabilir.

Birçok temizlik firması da ürünü pürüzsüz ve parlak temizlik amacı ile kullanıyor. Bu neden ile ürünleri sadece yemek firmaları ile sınırlandırmak doğru olmaz. Elma sirkesi ihtiyacı duyan tüm faal işletmeler ürünleri toplu olarak alabilir. Böylelikle kaliteye cezbeden oranlar ile sahip olunmuş olur. Salata ve turşulara yakışan benzersiz lezzeti ile Kilikya markasına ait seçenekler ile tanışmak için ürünün yer aldığı sayfaya göz atabilirsiniz. Ürünler hakkında tüm detaylı bilgilere platform üzerinden rahatlık ile erişim sağlanabilir.

Kilikya Sirke Elma ( 1.500 Kg ) Neden Tercih Edilmelidir?

Mutfakların lezzet verici ve faydalı sıvısı olan ürün alternatifi sirke kategorisinde yer alır ve kolaylıkla bulunup temin edilebilir. Ürünler sahip olduğu üretim kalitesi ve kalite standartlarına uyumluluğu sebebi ile uygun olarak seçilebilir. Her damak zevkine uygun yapıya sahip olması ile meşhur bir seçenek olan Sirke Elma Kilikya her alanda rahatlıkla kullanıma uygun olması ve benzersiz lezzet sunumu sayesinde tercih edilmeyi hak eden alternatifler arasında bulunur. Yumuşak bir içimi ve içine girdiği tüm sunumlarda farkındalık yaratan tarifsiz yüzeye sahip bir üründür. Sahip olduğu be özellikler ürünün stilini farklı boyutlara taşıyabilir ve ürün ile birçok sunum deneyimlenebilir. Ürünleri deneyimlemek ve işletmelerinizde bu çok amaçlı ürüne yer vermek istiyor iseniz ürün listesinden yararlanabilir ve ürüne sahip olabilirsiniz.