Kilikya Üzüm Sirkesi (1*5L)

Ürün Kodu:1033079

%5
110,00 TL 104,50 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

KİLİKYA SİRKE ÜZÜM (1*5 LT) Özellikleri Nelerdir?

  • Malzeme Türü: Kuru Gıda
  • Grubu: Sirke
  • Adet: 1
  • Litre: 5 L

 

KİLİKYA SİRKE ÜZÜM (1*5 LT)

Kilikya üzüm sirkesi, yemeklere eşsiz bir tat katmak için kullanılan fermente bir üründür. Doğal ve organik yapısı ile insan sağlığına zararlı kimyasal maddeleri içermez. Yerli üretim üzüm sirkesi, lezzetinden sindirim sistemine faydasına kadar pek çok alanda öne çıktığı için profesyonel mutfaklarda sıklıkla tercih edilen bir üründür. Ayrıca, diğer sirke türlerine göre daha hafif ve aromatiktir, bu nedenle yemeklerde, salatalarda ve turşularda kullanımı oldukça yaygındır.

Sirke Üzüm (1x5 LT) Kilikya, kaliteli oluşu sayesinde daha profesyonel bir seçenek sunar ve aynı zamanda tüketicilere uzun süreli kullanım imkanı sağlar. Ambalajı, kullanım kolaylığı sağlamak için tasarlanmıştır ve ürünü kullanırken dökülmeleri önler.

KİLİKYA SİRKE ÜZÜM (1*5 LT) ÖZELLİKLERİ

Kilikya üzüm sirkesi, kullanım alanı oldukça geniş olan bir üründür. Yemeklerde, salatalarda ve turşularda kullanılabilir. Özellikle yemeklerde ve salatalarda kullanıldığında, farklı bir lezzet ve aroma yaratır. Ayrıca turşu yapımında da kullanılan üzüm sirkesi, turşunun daha lezzetli ve dayanıklı olmasını sağlar.

Birçok avantajı olan üzüm sirkesi, profesyonel şeflerin mutfaklarından eksik etmediği lezzetler arasında yer alır. Ayrıca, büyük ambalajı sayesinde ekonomik bir seçenek sunar ve uzun süreli kullanım imkanı sağlar.