Komili Profesyonel Peçete 33*33 Ç.K 17Gr 1/8 50'li (1*24)

Ürün Kodu:1012130

%20
483,64 TL 386,91 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Komili Profesyonel Peçete 33*33 Çift Kat 17Gr 1/8 50’Li (1*24) Özellikleri

  • Ürün Adı: Komili Profesyonel Peçete Çift Kat
  • Ürün Miktarı: 24’lü Paket
  • Kullanım Alanı: Gıda Dışı
  • Kategorisi: Kâğıt Peçete

 

Komili profesyonel peçete çift kat 1/8 50’li özellikleri, hijyenik olarak paketlenmesi ve kullanım alanının geniş olması açısından idealdir. Çift katlı yapıda olan bu ürün sayesinde emiciliğin daha yüksek ölçüde elde edilmesine olanak sağlanır. Çeşitli kullanım alanı ve amacı olan Komili profesyonel peçete ile istenen ortamda kullanım mümkündür. Temizlik ve hijyen için aranan en ideal peçete seçeneği olarak beğenilerek kullanılır. İşletmeler, profesyonel mutfaklar ve ev dışı birçok alanda kullanıma uygundur.

Komili Profesyonel Peçete 33*33 Çift Kat 17Gr 1/8 50’Li (1*24) Nerelerde Kullanılır?

Güvenilir ve kaliteli ürünleri tercih edilen Komili markasının peçeteleri ile çeşitli alanlarda kullanım imkanı sunulur. Hijyenik şekilde paketleme ve kullanımı olan bir üründür. Komili profesyonel peçete çift kat 1/8 50’li fiyatları ürünün paket sayısına göre belirlenir. Fiyat bilgi için güncel listeye göz atılması yeterli olur. Komili yuvam peçetelerinin kullanım alanları, kafe, restoran, otel, okul, hastane ve toplu olarak kullanılan çeşitli alanlardır.

Genel kullanım alanı olarak ev ve ev dışı yerlerdir. Lavabo ihtiyacı duyulan her ortamda yıkama sonrası ihtiyaç duyulan bir üründür. Kullanımının pratik ve kolay olması sayesinde işletmeler için oldukça ideal bir ürün seçeneği olarak tercih edilir. Paket içinde bulunan ve el değmeden üretilen bir hijyen ürünü olması da kullanım alanlarının geniş olmasını sağlar. Gıda dışı bir ürün olan peçetelerin kolay şekilde muhafaza edilmesi mümkündür. Nemden uzak şekilde korunması yapılabilir ve istenen zaman kullanıma hazır halde saklanır.

Komili Profesyonel Peçete 33*33 Çift Kat 17Gr 1/8 50’Li (1*24) Avantajları Nelerdir?

Komili profesyonel kağıt peçete kategorisinde yer alır. Temizlik ve hijyen açısından oldukça uygun bir üründür. Paket içinde yer alan ürünlerin uygun şekilde kullanılması halinde üstün hijyen imkanı sağlayan avantajlı kağıt peçete seçeneğidir. Çift katlı yapıda olması da oldukça kullanışlıdır. Emici ve kaliteli dokusu sayesinde de avantajlı ürünler arasında yer alır. Komili kalitesi ve güvencesi ile üretilen peçetelerin kolay yırtılmayan yapıya sahip olması da oldukça dikkat çeker. Kullanımı ve yapısı bakımından kalitesi sayesinde ön plana çıkar.

Islak yüzeylerde de rahatlıkla kullanılan pratik bir üründür. Birçok işletmenin beğenerek kullandığı bu profesyonel peçete, yumuşak dokusuyla da memnuniyet sağlar. Ellerin yıkanmasından hemen sonra hızlı şekilde kuruması açısından avantajlı bir ürün seçeneğidir. Paket içinde 50 adet olarak üretilen peçetelerin pratik şekilde kullanıma uygun olması sebebiyle de oldukça idealdir. Boyutu ve dokusu sayesinde yüksek ölçüde verim alınmasına imkan sunar. Alışveriş merkezleri de dahil olmak üzere farklı alanlarda kullanılabilir.