Komili Profesyonel Tuvalet Kağıdı Ultra 3 Katlı (3*16Ad)

Ürün Kodu:1013306

%20
499,18 TL 399,35 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Komili Yuvam Tuvalet Kağıdı Ultra 3 Katlı ( 3*16 Ad ) Özellikleri

  • Ürün Adı: Tuvalet kâğıdı ultra 3 katlı
  • Ürün Miktarı: 3*16 Adet
  • Kullanım Alanları: Mutfak / banyo
  • Kategori: Tuvalet kâğıdı

 

Komili Yuvam Tuvalet Kağıdı Ultra 3 Katlı özellikleri ile her alanda rahatlıkla kullanıma uygundur. Yumuşak ve hassas yüzeyi sayesinde kullanımından büyük memnuniyet elde edilir. Ev dışı ürünler içinde yer alan tuvalet kâğıtları, daha çok toplu alımlarda bulunacak büyük işletmeler ve kuruluşlar için idealdir. Komili yuvam kalitesi ile ürünler suya daha dayanıklı 3 katkı yüzeyde kullanıcılarına sunuluyor. Ürün tercihleri işletmenizin ziyaretçi ağına göre gerçekleştirilebilir.

İstenilen adette ürün temini yaparak ve kuruluşlarınızda ürünlere yer verebilirsiniz. Genel olarak tuvalet ve lavabolarda kullanılan ürünler her alanda büyük bir kurtarıcı olabiliyor. Ürün kalitesinden anlayanlar Komili yuvam kalitesinde tereddüt yaşamaz.

Komili Yuvam Tuvalet Kağıdı Ultra 3 Katlı ( 3*16 Ad ) Nerelerde Kullanılır?

Komili Yuvam Tuvalet Kağıdı Ultra 3 Katlı fiyatı ile de tüketicilere büyük bir kolaylık sunuyor. Ürünler yaşam alanlarında kullanımdan ziyade geniş hacimli iş yerleri, işletmeler, kurum ve kuruluşlarda kullanıma uygun yapıdadır.

Toplu alımlar ile ürünlere güvenli ve tasarruflu olarak ulaşım sağlanabilir. Firmaların kalitesi içerisinde verdiği ürünlerin kalitesinden anlaşılabilir. Bu nedenle ürün tercihi hususunda oldukça özenli ve dikkatli olması bu konuda gereken hassasiyetin gösterildiğinin garantisidir. İşletmelerinizde kaliteden ödün vermeyen ürünlere yer vermek için detaylı inceleme yaparak ürünler ile tanışabilirsiniz. Ürün kullanımı ve temini için listeden destek alınabilir.

Komili Yuvam Tuvalet Kağıdı Ultra 3 Katlı ( 3*16 Ad ) Neden Tercih Edilir?

Tuvalet kağıdının dayanıklı olması çok harcanmasının önüne geçer. Bu da kullanıcılar ve işletme sahipleri için avantaj demektir. Bu ürün, liste içinde tuvalet kağıdı kategorisinde yer alır. Ürünler yumuşak dokuya sahip, suya dayanıklı ve kaliteli seçenekler arasında yer alır. Bu nedenle gönül rahatlığı ile tercih edilebilen ürünler arasında ilk sıralarda gelir. Komili kalitesine iş yerinizde yer vermek için ürünleri inceleyerek değerlendirmeye alabilirsiniz.

Ürün detayları listede tek tek açıklanmıştır. Tuvalet kağıdı seçimi konusunda oldukça özenli davranmak gerekir. Bu nedenle firmanın kaliteli ürün seçeneklerinden destek alabilirsiniz. Ürün kalitesinden ve memnuniyetinden eksiltme yaşatmaz. Kaliteli seçimler yapmak işletmelerin statüsünü artırır. Bu nedenle ürün seçimi konusunda merak edilen tüm detaylara ürün açıklamalarından ulaşım sağlanabilir. İnceleme yapılarak ürünler yakından değerlendirilebilir. Ziyaretçilerinize kaliteyi sunmak ve işletmenizde ürünlere yer vermek için ürünün teminini yapabilirsiniz. Böylece ürünlere sahip olarak Komili yuvam ürünlerinin kalitesini rahatlıkla tecrübe edebilirsiniz.