Komili Yuvam Profesyonel Dev Kağıt Havlu 6'lı 73,8M (1*6)

Ürün Kodu:1021754

%20
435,27 TL 348,22 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Komili Yuvam Prf Havlu Kâğıt Dev 6'lı 73,8m (1*6) Özellikleri

  • Ürün Adedi: 6 Adet
  • Ürün Tipi: Kağıt Havlu
  • Ürün Metrajı: 73,8 M
  • Kullanım Alanı: Ev Dışı Profesyonel Kullanım

 

Komili Yuvam Prf havlu kâğıt dev 6'lı özellikleri normal kullanım ölçülerinden daha büyük olarak üretilir. Dev rulo kâğıt havlu, genellikle endüstriyel ve ticari kullanım için büyük boyutlu bir kâğıt havlu ürünüdür. Dev rulo kâğıt havlular, daha geniş ve uzun yapıdadır. Bu genişlik, daha büyük yüzeylerde daha hızlı bir şekilde kuruyabilme özelliği sağlar.

Dev rulo kâğıt havlular, büyük ölçüde kullanılan ve genellikle endüstriyel veya ticari ortamlarda kullanılan dayanıklı ve işlevsel ürünlerdir. Daha fazla kullanım sağlar ve daha az tüketimi destekler. Rulo kâğıt havlular, evlerden işletmelere kadar geniş bir kullanım yelpazesine sahip hijyenik ve pratik temizlik ürünleridir.

Komili Yuvam Prf Havlu Kâğıt Dev 6'lı 73,8m (1*6) Nerelerde Kullanılır?

Komili Yuvam Prf havlu kâğıt dev 6'lı fiyatları ekonomik ve bütçe dostudur. Dev rulo boyutları işletmelerde düşük maliyet dengesi sağlar. Profesyonel işletmelerde birçok farklı alanlarda kullanılır. Restoranlarda, kafelerde, yeme ve içme sektörünün her alanında yaygın olarak kullanılır. Genellikle yemek ortamlarında, mutfaklarda ve tuvaletlerde tercih edilir. Rulo kâğıt havlular, hızlı ve hijyenik bir şekilde elleri kurulamak için idealdir. Otellerde banyolarda, tuvaletlerde ve ortak kullanım alanlarında el kurulama amacıyla kullanılır.

Büyük ambalajlar dayanıklılıklarıyla ve uzun kullanım avantajıyla yoğun kullanım alanlarına uygundur. Ofislerde, genellikle mutfak ve yemek ortamlarında rulo kâğıt havlular tercih edilir. Çalışanlar, mutfakta yemek yaparken ve yemek yerken ellerini kurulamak için kâğıt havluları kullanırlar. Spor salonları, fitness merkezleri ve spor tesislerinde rulo kâğıt havlular elleri kurulamak ve ekipmanları temizlemek için kullanılır. Kullanıcılar, terlediklerinde ve egzersiz sonrasında rulo havluları kullanarak temizlik sağlarlar. Endüstriyel işletmelerde, kuaför ve güzellik salonları gibi hizmet sektörlerinde yaygın kullanım alanları vardır.

Komili Yuvam Prf Havlu Kâğıt Dev 6'lı 73,8m (1*6) Avantajları Nelerdir?

Kâğıt havlu profesyonel işletmelerde kullanım kolaylığı, ekonomik oluşu, hijyeni desteklediği için her yönden avantaj sağlar. Kullanımı kişiye özel ve tek kullanımlık olduğu için hastalıkların bulaşmasını engeller. Rulo kâğıt havlular, hijyenik kullanım için tek kullanımlık olarak tüketilir. Kullanımdan sonra kolayca atılabilir. Bakteri, mikrop, virüs ve her türlü riski azaltarak temizlik standartlarının yüksek düzeyde tutulmasını sağlar.

Kullanım miktarı kadar koparılan ve ihtiyaca yönelik hizmet eden ürün israfın engellenmesini sağlayarak tasarruf sağlar. Kullanıcılara iş alanlarında kolaylık sunar ve çalışma verimliliğini artırır. Çalışma ortamlarının hızlı ve pratik olarak temizlenmesini sağlar. Temiz ortamlar çalışanın motivasyonunun ve performansının artmasını destekler. Hizmet, üretim ve depolama alanlarında işlerin daha temiz, düzenli ve seri olarak ilerlemesine destek olur. Düşük maliyet ile gider kalemlerinde denge oluşturur.