Komili Yuvam Profesyonel Havlu Z Katlı 20*24 200Y (12*1Ad)

Ürün Kodu:1012123

%20
454,27 TL 363,42 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Komili Yuvam Prf Havlu Z Katlı 20*24 200y (12*1AD) Özellikleri

  • Ürün Tipi: 12’li Set
  • Adet: 200
  • Ürün Türü: Z Katlama
  • Boyutu: 20*24 cm

 

Komili Yuvam prf havlu Z katlı özellikleri öncelikli olarak katmanlı yapısı ile sıvıyı kolayca yüzeylerden temizlemesidir. Çift katmanlı yapısı ile kağıt havlunun yumuşacık dokusunu tercih edebilirsiniz. Ayrıca bunun yanında havlu kağıt suya karşı oldukça dayanıklıdır. Sıvı malzemeleri kolayca emer ve yüzeylerde ıslaklık bırakmaz. Hijyen sağlayan kullanımı ile yaprak boyutu idealdir. Kağıt havlunun hızlı ve pratik kullanımı ile sofralarda ya da mutfaklarda büyük bir kolaylık elde edilebilir.

Profesyonel kullanımlara uygun havlu kağıt ile birlikte avantajlı bir deneyim yaşayabilirsiniz. Havlu kağıt hızla sıvıyı emer. Her türlü alanda tercihiniz olabilir. İdeal boyutlarıyla birlikte uzun süreli bir kullanım sağlar. Bunun yanında yumuşacık dış yüzeyi ipeksi bir dokuya sahiptir. Bu özel doku ile birlikte çeşitli yüzeylerde kullanımı mümkündür.

Komili Yuvam Prf Havlu Z Katlı 20*24 200y (12*1AD) Nasıl Kullanılır?

Komili Yuvam prf havlu Z katlı fiyatları detaylı bir şekilde ürün listesi üzerinden incelenebilir. Ürün listesinde tüm detaylara sahip olabilirsiniz. Ürün miktarına göre belirlenen fiyatlar güncel rakamlarla sunulur. Bunun yanında çeşitli özelliklerinden dolayı Komili kağıt havlu kullanımında en pratik deneyimi yaşayabilirsiniz. Ev dışı kullanımı ile birlikte tek bir yaprak bile kolayca kullanılabilir. Katmanlı yapısı ile kağıt havlunun özel boyutları kullanımda konforlu bir deneyim sağlar. Ayrıca kağıt havlu hijyeniktir ve asla üzerinde bakteri ve mikroorganizma barındırmaz.

Kağıt havlu yumuşaktır ve asla cilde zarar vermez. Bunun dışında çeşitli yüzeylerde kullanılabilir. Her çeşit sıvı ile temas edebilir. Sıvı ile temas ettiğinde hemen sıvıları emen bir yapıya sahiptir. Profesyonel kullanım şekli ile birlikte kağıt havlunun kullanım alanı çeşitlidir. Her türlü kullanım alanında pratiklik kazandırarak hijyen sunar. Tek kullanımlık olduğu için kullan at yapısı tercihiniz olabilir. Ayrıca kağıt havlu sayesinde mutfaklarda temizlik işlemleri de kolaylaştırılabilir. Sıvı ürünleri hemen silebilirsiniz.

Komili Yuvam Prf Havlu Z Katlı 20*24 200y (12*1AD) Avantajları Nelerdir?

Kağıt havlu avantajları sayesinde çeşitli kullanım alanlarında hijyenik bir deneyim sağlanabilir. Oldukça geniş bir kullanım alanı bulunan havlu kağıt kalındır ve katmanlı yapısı ile sıvıdan eser bırakmaz. Tüm sıvılarda etkilidir ve üzerinde asla bakteri üretmez. Kağıt malzemesi ile kolayca yırtılır ve dilediğiniz şekilde küçültebilirsiniz. Uygun boyutlarını birbirinden farklı kullanım alanları içerisinde tercih etmeniz mümkündür.

Havlu kağıt kullanımının sağlandığı alanlarda pratik ve hijyenik bir deneyim yaşamak mümkündür. Havlu kağıdın kullan at yapısı sayesinde her alanda tek seferlik olan kağıt havlu hijyen sunar. Bunun yanında havlu kağıt hızlı ve pratik bir yüzey temizliği için tercih edilebilir. Dökülen veya sıçrayan çeşitli sıvıların temizliği sırasında kullanılabilir.