Komili Yuvam Profesyonel Kağıt Havlu 100Y (12*4 Ad)

Ürün Kodu:1034662

%20
621,82 TL 497,45 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Komili Yuvam Prf Kağıt Havlu 100Y (12*4 AD) Özellikleri

  • Ürün Ebat: 12*4 Adet
  • Materyali: Kâğıt
  • Rengi: Beyaz

 

Komili Yuvam prf kağıt havlu 100Y özellikleri sayesinde otel, restoran, hastane gibi kullanım alanlarında en profesyonel deneyim sağlanır. Ev dışı kullanım kategorisinde bulunan havlu kağıt birbirinden farklı alanlarda sıvı ile temas ettiğinde ermez. Bu sayede sıvıları tutar ve hemen kendisine çeker. Çeşitli kullanım alanlarında hijyen için tercih edilebilir. Hijyenin yanı sıra ayrıca asla leke ya da iz bırakmaz. Üzerinde bakteri barındırmaz ve güvenle tercihiniz olabilir.

Komili Yuvam Prf Kağıt Havlu 100Y (12*4 AD) Nasıl Kullanılır?

Komili Yuvam prf kağıt havlu 100Y fiyatları listede güncel rakamlarla incelenebilir. Ürün miktarına göre fiyatları incelemeniz mümkündür. Bu sebepten dolayı ihtiyacınız olan ürün miktarını belirledikten sonra fiyatları görüntüleyebilirsiniz. Kullanımı basit ve pratik olan yaprak da tasarımını çek kopar bir şekilde kullanabilirsiniz. Çekip kopardığınızda tek bir yaprak bile sıvıları emerken oldukça yararlıdır. Tek yaprağın katmanlı yapısıyla kullanımda tasarruflu bir deneyim sağlanabilir. Çeşitli kullanım alanlarında katmanlı havlu kağıt oldukça pratiktir. Sizi büyük bir zahmetten kurtarır ve hızlıca temizlik yapmak için tercih edilebilir.

Her mutfakta bulunması gereken kağıt havlu kağıt formundaki dokusuyla kullanımda özgürlük sağlar. Çünkü tek bir yaprak bile yeterli miktarda alanı temizlemek için yeterlidir. Dilediğiniz her yüzeyde kullanılabilir. Asla yüzeyleri çizmez ve leke barındırmaz. Dilerseniz cilt temizliğinde kullanılabilir. Elleriniz ıslakken kağıt havluyla temizlemeniz mümkündür.

Komili Yuvam Prf Kağıt Havlu 100Y (12*4 AD) Avantajları Nelerdir?

Kağıt havlu sayesinde büyük bir avantaj elde edilir. Çünkü katmanlı yapısı pratik bir temizlik için kullanılabilir. Hızlıca çek kopar yapısıyla kullanımda rahatlık sağlar. Tek bir parçası bile yeterli miktarda ürünü hızlıca emer. Banyoda ya da mutfakta kullanımı yaygındır. Çeşitli kullanım alanları içerisinde kağıt havlunun katmanlı yapısını tercih edebilirsiniz.

Kağıt havlu sayesinde aradığınız en pratik deneyimi gerçekleştirebilirsiniz. Kağıt havlu ile yüzeylerin nemine almak mümkündür. Yüzeydeki ıslaklık hemen giderilir. Parlak ve canlı yüzeyler elde edilebilir. Ayrıca ister ahşap ister fayans gibi çeşitli zeminlerde asla oluşturmaz. Bu sebepten dolayı güvenle kullanabilirsiniz. Kağıt havlunun özel formu ve boyutlarıyla avantaj elde edebilirsiniz. Elinizin altında bulunması gereken ürün  pratik bir temizliğe uygundur.

124 adet oluşu sayesinde uzun süreli bir kullanım sağlayabilir. Özellikle profesyonel mutfaklarda şeflerin elinde bulunması gereken yardımcı birçok ürün vardır. Gerek yemek yapmak gerekse ortamı temiz tutmak için malzemeler farklılık çeşitlilik gösterir. El altında bulunması gereken özelliklerden biri de bu kağıt havludur. Kolay parçalanmayan ve su veya diğer sıvıları kolayca çeken bu ürünle şeflerin işi daha da kolaylaşacaktır.