Komili Yuvam Profesyonel Kağıt Havlu 6'lı 12,30M (6*4)

Ürün Kodu:1021745

%20
257,82 TL 206,25 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Komili Yuvam Prf Havlu Kâğıt 6’lı 12,30M (6*4) Özellikleri

  • Miktarı: 1 Adet
  • Adet: 4 ‘lü Rulo
  • Metre: 12,30 Mt
  • Kullanım Alanları: Mutfak ve diğer alanlar
  • Tipi: Kâğıt Havlu

 

Günlük hayatın en çok kullanılan ürünleri arasında yer alan kâğıt havlu, temizlikte kullanılan yumuşak, kalın ve emici kâğıttan üretilmiş peçete olarak karşınıza çıkar. Genel olarak rulo halinde üretilen kâğıt havlu, kullanım alanı kumaş havlularla benzerlik gösteren gevşek katmanlar halinde üretime girer. Bu üretim yapısı, kâğıt havlunun çok miktarda sıvıyı emmesine olanak tanır. Bu sebeple genel olarak el, yüz ve yüzey kurulama alanında kullanılır. Komili Yuvam prf havlu kâğıt 6’lı özellikleri incelendiğinde bu ürünün 4 katlı ve 6’lı ambalajdan oluşur.

Komili Yuvam Prf Havlu Kâğıt 6’lı 12,30M (6*4) Nerelerde Kullanılır?

Üretimi aşamasında pamuklu, keten, pamuk – keten karışımı veya pamuk terilen karışımı kumaşlardan faydalanılan kâğıt havlu, birçok farklı alanda yoğun bir şekilde kullanılır. İnsan hayatının her alanına sirayet eden Komili Yuvam prf havlu kâğıt 6’lı fiyatları her bütçeye hitap edebilecek seviyede, en uygun oranda belirlenir. Evde, mutfaklarda, banyolarda, lavabolarda ve buna benzer farklı yerlerde kullanılan kâğıt havlu, en çok mutfaklarda ve banyolarda kullanılır.

Herhangi bir yere herhangi bir sıvının dökülmesi durumunda sergilenen ilk hareket, kâğıt havlu kullanmak yönünde olur. Bu gibi durumların hepsinde yapılan ilk şey, sergilenen ilk tavır bu şekildedir. Bu denli yoğun ve kapsamlı bir kullanım alanına sahip olan kâğıt havlular, yaşamın adeta vazgeçilmez bir unsuru konumunda bulunurlar. Her evde, işyerinde, ofiste ve akla gelebilecek her yerde mutlaka bulundurulan kâğıt havlular, insan yaşamının önemli bir parçasıdır. Temizlik ve hijyen bakımından da kullanımı oldukça büyük bir önem arz eder.  

Komili Yuvam Prf Havlu Kâğıt 6’lı 12,30M (6*4) Neden Tercih Edilir?

Hijyen açısından da oldukça önemli olan kâğıt havlu günlük hayatımızda neredeyse her hanenin demirbaşı olma konumuna gelmiştir. Banyo ve lavabolarda yün havluların kullanımı sırasında sürekli olarak nemli kalır.

Bu sebepten dolayı da bakteri oluşumuna oldukça açık bir alan oluşturur. Bu gibi olumsuz koşulların oluşması nedeniyle bu havluların yerine kâğıt havluların kullanılması önemle önerilir. Çünkü bu gibi durumlarda gıda dışı bir üretim olan kâğıt havluların kullanılması, bakterilerin yayılmasını büyük oranda engeller ve olumsuz koşulların oluşmasının önüne geçilmiş olunur. İnsan hayatının her alanına etki eden bu kağıt havluların tek kullanımlık, yani bir nevi kişisel olmaları da hijyen açısından oldukça önemli bir duruma işaret eder.

Ağaçlardan elde edilen selülozdan imal edilen kâğıt havlular, tamamen doğa dostu ve geri dönüşüme kazandırılabilir bir yapıya sahip bulunur. Birçok yönden insan yaşamı üzerinde olumlu etkileri olan kâğıt havlular, günlük hayatın vazgeçilmez ürünleri arasında ilk sırayı alır.