Komili Yuvam Profesyonel Kağıt Havlu 90Y (6*4 Ad)

Ürün Kodu:1034660

%20
254,40 TL 203,52 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Komili Yuvam PRF Kağıt Havlu 90Y (6*4 AD) Özellikleri

  • Ürün Ebat: 6* 4 Adet
  • Materyali: Kâğıt
  • Rengi: Beyaz

 

Kağıt havlu zengin kullanım alanı içerisinde tercih edilebilir. Birbirinden farklı kullanım alanları içerisinde kağıt havlu hijyenik bir deneyim sağlar. Katmanlı yapısıyla kağıt havlu bütün sıvıları emer. Asla yüzeylerde sıvıdan eser bırakmaz. Bu sayede yüzey temizleme de tercih edilebilir. Mutlaka elinizin altında bulunmalı ve her alanda güvenle kullanabilirsiniz. Çek kopar tek yapraklı kullanım tarzıyla oldukça pratik bir deneyim sağlar. Tek bir yaprak bile yeterli miktarda alanı temizlemek için yeterlidir.

Komili Yuvam prf kağıt havlu 90Y özellikleri ürün detayların da bulunur. En pratik özelliklerinden biri kağıt formunun katmalı yapısıdır. Katmanlı yapı tek bir yaprakla bile geniş yüzeylerde kullanılabilir. Dilerseniz cildinizde hijyenik bir temizlik elde etmek için tercih edilebilir. Bunun yanında daha farklı kullanım alanı bulunabilir. Mutfaklarda ya da banyolarda tercihiniz olabilir. Sıvıyla temas ettiğinde hemen erimez ve yapısını korur. Bu sayede hızlıca sıvıları kendine çeker.

Komili Yuvam PRF Kağıt Havlu 90Y (6*4 AD) Nasıl Kullanılır?

Komili Yuvam prf kağıt havlu 90Y fiyatları hakkında ayrıntılı öğrenmek isterseniz ürün listesi üzerinden detayları görüntüleyebilirsiniz. Güncel rakamlar ile birlikte ürün miktarına göre fiyatları inceleyebilmeniz mümkündür. İhtiyaç duyduğunuz miktara göre fiyatlar daima belirli aralıklarla güncellenir. Bunun yanında kağıt havlunun pratik kullanım şekli ile çek kopar kullanımı size oldukça rahat bir deneyim sağlar. Tek bir yaprak bile sıvılar için sadece edebilir. Her çeşit sıvının yüzeylerden temizlenmesine yardımcı olur. Bunun yanında ellerinizi kurulamak için kullanabilirsiniz. Özellikle banyo ya da mutfaklarda hemen elinizin altında bulunarak kurulama işleminde tercih edilebilir.

Çeşitli kullanım alanları içerisinde kağıt havlunun pratik yapısı tercihiniz olabilir. Bunun yanında özellikle hijyenik koşullarda çalışıyorsunuz kağıt havlunun tek kullanımlık özelliğinden faydalanabilirsiniz. Çünkü mutfaklarda ya da banyo da kağıt havlu kullanımı daha hijyenik bir kullanım sağlar. Kişiye özel olur ve bu sayede hijyeni elden bırakmazsınız.

Komili Yuvam PRF Kağıt Havlu 90Y (6*4 AD) Avantajları Nelerdir?

Kağıt havlu kullanımı oldukça avantajlıdır. Çünkü geniş bir kullanım alanı içerisinde tercih edilebilir. Elinizin altında bulunarak hemen çek kopar yapısıyla kullanımı pratiktir. Ayrıca birbirinden farklı yüzeylerde asla yüzeye zarar vermez. Cildinizde kullanımında asla bir sakınca bulunmaz. Cilt üzerinde kızarıklık veya tahriş gibi problemlere sebebiyet vermez. Bu sebepten dolayı istediğiniz alanda tercih edebilirsiniz.

Kağıt havlunun pratik yapısı sayesinde daima rahat ve tek kullanımlık olan bir deneyim yaşayabilirsiniz. Tek kullanımlık özelliği ile hijyen her zaman sağlanır. İster mutfak ister wc gibi çeşitli kullanım alanları içerisinde tercih edilebilir. Her kullanım alanında kağıt havlunun 90 yapraklı tasarruflu kullanımıyla uzun süreli bir deneyimi yaşarsınız. Tek bir paket bile size uzun süre yeterli miktarda ürün sağlar.