Komili Yuvam Profesyonel Kağıt Havlu Ev Tipi Eko 8'li 10,8M (8*3Ad)

Ürün Kodu:1023554

%20
279,82 TL 223,85 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Komili Yuvam Prf Havlu Kağıt evt.eko 8'li 10,8m (8*3ad) Özellikleri

  • Ürün Adedi: 8 Adet x 3 Paket
  • Yaprak Tipi: Tam Yaprak 
  • Ebat: 10,8 M
  • Üretim Malzemesi: 100% Saf Selüloz

 

Komili Yuvam Prf havlu kağıt evt.eko 8'li özellikleri kullanışlı ve avantajlı oluşuyla bilinir. Ürün dayanıklı bir yapıya sahiptir. Yoğun kullanıma uygun yapısı ve sürekli temaslara karşı daha dirençlidir. Dayanıklı olması, yırtılma veya dağılma riskini azaltır. Yüksek emiş gücü, etkili bir şekilde sıvıların içinde hapsedilmesini sağlayarak yüzeylerin hızlı ve etkili bir şekilde kurumalarına yardımcı olur.

Emicilik, kullanıcıların daha az sayıda kâğıt havlu kullanımını sağlayarak tasarruf oluşturur. Kullanışlı boyuta sahip olan ürün el ve yüzeylerde, etkili bir şekilde kullanılması için ideal genişlik ve uzunluğa sahiptir. Çift katmanlı oluşu daha fazla dayanıklılık ve emicilik sağlayarak havlunun daha uzun süre dayanmasını sağlar.

Komili Yuvam Prf Havlu Kağıt Evt. Eko 8'li 10,8m (8*3ad) Nerelerde Kullanılır?

Komili Yuvam Prf havlu kâğıt evt.eko 8'li fiyatları ekonomik paketiyle hesaplı ve bütçe dostudur. Restoranlar ve kafelerde, günlük olarak yoğun bir kullanıma gereksinimi olan yerlerde ekonomik kâğıt havlu, elleri kurulama veya temizleme imkânı sunar. Aynı zamanda maliyetleri düşürerek bütçeyi azaltır. Otel ve konaklama tesislerinde temizlik ve hijyen büyük önem taşıdığından ürün, konuklara kişisel alanlarda veya ortak kullanım alanlarında etkili bir şekilde kullanım imkânı sunar. Yoğun insan trafiği olan alanlarda fazla kullanım olduğu için ekonomik seçenekler tercih edilebilir.

Ofislerde, çalışanların ellerini temizlemek veya kurulamak için kâğıt havlulara ihtiyaç duyulur. Ekonomik ürün, ofis mutfakları, tuvaletler ve ortak kullanım alanları gibi yerlerde yaygın olarak kullanılır. Eğitim kurumlarında hijyenik bir ortam sağladığından öğrenci tuvaletlerinde, yemekhanelerde veya ortak kullanım kullanımlarında tercih edilir. Hem çocuklar hem de personel için çözüm oluşturur. Yoğun müşteri talebi olan alışveriş merkezleri ve mağazalar, hijyenik bir ortam sağlamak için kâğıt havlulara ihtiyaç duyar. Ekonomik kâğıt havlular, yoğun ortamlarda en uygun seçenek olur.

Komili Yuvam Prf Havlu Kağt evt.eko 8'li 10,8m (8*3ad) Faydaları Nelerdir?

Ekonomik ambalajlı kâğıt havlu daha hesaplı ve bütçe dostudur. Ambalaj içinde bulunan ürünlerin birim maliyeti düşük olduğunda bütçeye uygun bir seçenek olduğu anlamına gelir ve tasarruf edilmesine yardımcı olur. Kâğıt havlular, rulolar halinde satılır ve tek kullanımlık olarak kullanılır. Bu sayede her seferinde sadece ihtiyaç duyulan olan miktarda kullanılır. İhtiyaç kadar kullanılan ürün, israfı önler ve daha uzun süre dayanır.

Ekonomik ambalajlı kâğıt havlular daha uzun kullanım sağlar ve dayanıklıdır. Kaliteli bir yapıya sahiptir. Daha az kâğıt kullanılmasını sağlar. Az kullanılan ürünün maliyeti düşer ve ekonomik kullanımı destekler. Depolama avantajı sağlar. Ekonomik ambalajlı kâğıt havlular, daha az yer kaplar. Ambalajı sayesinde düzenli bir şekilde istiflenebilir ve depolanır. Bu da depolama alanından tasarruf edilmesini sağlar. Tek kullanımlık olmaları nedeniyle hijyenik bir seçenektir. Satın alınırken düşük ücretli olduğundan gider kaleminden tasarruf sağlar.