Komili Yuvam Profesyonel Peçete 30*30 Tk 17Gr 1/4 100'lü (24*1Ad)

Ürün Kodu:1012135

%20
420,27 TL 336,22 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Komili Yuvam Profesyonel Peçete Özellikleri

  • Ürün Adı: Komili Yuvam Profesyonel Peçete
  • Ürün Miktarı: 24’Lü Paket
  • Kullanım Alanı: Gıda Dışı
  • Kategorisi: Kâğıt Peçete

 

Komili Yuvam profesyonel peçete 30*30 tk 17gr ¼ 100’lü (24*1 ad) özellikleri ile kullanım alanında oldukça uygun bir ürün alternatifi olarak tercih edilebilir. Yumuşak dokusu ve geniş boyuta sahip olması nedeniyle kolay şekilde kullanım imkanı sunar. Masa üstünde ve servis yanında kullanılabilir. Bir paket içinde 100 adet bulunan bu profesyonel peçete ile ihtiyaç duyulan her alanda rahatlıkla kullanılır. Ev, işletmeler ve profesyonel mutfaklarda da kullanımı uygun olan bir tasarıma sahiptir.

Komili Yuvam Profesyonel Peçete Nasıl Kullanılır?

Komili Yuvam profesyonel peçete 30*30 tk 17gr ¼ 100’lü (24*1 ad) fiyatları bakımından  da ideal bir ürün seçeneğidir. Kullanım alanına göre istenen şekil verilebilir. Masa üstlerinde katlanarak veya peçeteliklere konularak kullanılabilir. Kare yapısı sayesinde iki kenardan katlama işlemi yapılması sayesinde estetik bir görünüm kazanır. Yemekhane, restoran ve küçük işletmeler içinde kullanıma uygun olan ürünlerdendir. Ev içinde de kullanılabilir yapıya sahiptir. 

Beyaz renkli ve 30*30 cm ebatlarında olması sayesinde her ortama uyum sağlayabilir. Kaliteli bir marka olarak piyasada yer alan Komili ürünleri içinden farklı kullanım alanı ve stili ile beğenilen bir ürün olarak tercih edilir. İstenilen şekilde katlama ve kullanım imkanı bulunur. Sade ve şık masalar için de oldukça uygundur. Dokusu, görünümü ve kullanım alanı bakımından rağbet gören ürünlerden biridir. Düz haliyle de kullanılabilen bir kağıt peçetedir. Lokanta ve restoranlar için katlama stiline göre çeşitli görsel tasarımlar elde edilebilir.

Komili Yuvam Profesyonel Peçete Neden Tercih Edilmeli?

Kağıt peçete kategorisi içinde boyutu ve dokusu sebebiyle oldukça kullanışlı bir üründür. Kalitesi, görünümü ve kullanım alanı seçeneği sayesinde de oldukça beğenilen bir tasarımı bulunur. Kullanım alanında istenen şekli ve görünümü elde etmek açısından tercih edilir. Beyaz renkli peçeteler arasında, özellikle masa üstlerinde katlanarak kullanılabilir. Ev ve ev dışı alanlar için  ideal bir ürün seçeneği olması da tercih sebepleri arasında yer alır. Farklı kullanım alanları, güvenilir markası ve kalitesi de tercih nedenleri içinde yer alan etkenlerdir.

Kağıt peçete seçimi yapılırken Komili yuvam profesyonel peçete ile istenen verim alınabilir. Emici ve yumuşak bir dokuda üretilen bu ürünle rahat bir kullanım imkanı seçilmiş hale gelir. 24’lü paket halinde alınan bu peçete ile kullanım süresi de uzar. Bir paketin içinde 100 adet peçete olması da uygun bir tercih sebebidir. Kullanışlı ve kaliteli bir peçete arandığında Komili yuvam profesyonel ideal seçenektir.