Komili Yuvam Profesyonel Peçete Dispenser 17*21 300Y (12*1Ad)

Ürün Kodu:1012126

%20
264,82 TL 211,85 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Komili Yuvam Prf Peçete Dispenser 17*21 300Y (12*1AD) Özellikleri

  • Ürün Ebat: 12*1 Adet
  • Yaprak Sayısı: 300
  • Materyali: Kâğıt
  • Rengi: Beyaz

 

Komili Yuvam Prf peçete dispenser özellikleri kullanışlı bir deneyim oluşturur. Boyutları ve kolayca peçeteliğe yerleştirilebilen yapısıyla oldukça avantajlıdır. Bunun yanında boyutlarıyla birlikte geniş bir yüzeye sahiptir. Tek bir yaprak bile yeterli miktarda sıvıyı emer. Her türlü sıvı üzerinde oldukça etkilidir ve dilediğiniz alanda kullanılabilir. Birbirinden farklı kullanım alanları içerisinde peçetenin yumuşacık yüzeyi ciltte kızarıklık oluşturmadan tercih edilebilir.

Dispenser peçete çeşitli kullanım alanlarında tercihiniz olabilir. Özel peçeteliğe yerleştirmek kolaydır. Ayrıca hızlı ve pratik bir şekilde tek kullanımlık olarak tercihiniz olabilir. Restoran, otel, kafeterya gibi çeşitli kullanım alanları içerisinde tercih edilebilir. Profesyonel işletmelerin ilk tercihi olan peçetenin yumuşacık dokusu cildinizi asla zarar vermez. Her kullanıcı güvenle peçeteyi her alanda tercih edebilir. Elinizi kurulamak ya da elinize bulaşan herhangi bir bulaşığı temizlemek için kullanılabilir. Temizlik işlemleri için pratik ve elinizin altında bulunması gereken dispenser peçete 300 yapraklı kullanımıyla avantajlı bir deneyim sağlar.

Komili Yuvam Prf Peçete Dispenser 17*21 300Y (12*1AD) Nasıl Kullanılır?

Komili Yuvam Prf peçete dispenser fiyatları ürün miktarına göre değişkenlik gösterir. Ürün fiyatlarını incelemek için liste üzerinden rakamları görüntüleyebilirsiniz. Bunun yanında fiyatlar daima güncellenir ve güncel fiyat listesini bulabilirsiniz. Tercih edeceğiniz miktara göre fiyat bulmanız mümkün olur. Bunun yanında kullanışlı ve pratik yapısıyla birlikte her işletmenin elinin altında bulunması gerekir. Özellikle yemekhaneler ve restoranlar için oldukça pratik bir deneyim sağlar. Masalarda mutlaka bulunan paketinin çeşitli kullanım alanları içerisinde tercih edilmesi pratik bir deneyim sağlar. Yemek yerken ister elinizi isterseniz ağzınızı silmek için peçete kullanımı oldukça yaygındır. Peçete sayesinde çeşitli kullanım alanlarında hijyenik bir deneyim yaşanabilir.

Peçetenin birbirinden farklı kullanım alanları içerisinde tercih edilmesi ile tek kullanımlık olan yapısı üzerinde asla bakteri barındırmadığı için hijyen sağlar. Rahatça kullanım gerçekleştirirken cilt üzerinde kullanılabilir. Cildinizde kızarıklık veya tahriş gibi problemlere sebebiyet vermez. Cildinizi silerken bastırmadan peçeteyi kullanmanız mümkündür. Bunun yanında isterseniz diğer farklı düzeylerde tercih edilebilir. Özellikle sıvı ya da buna benzer ürünleri hemen kendisine çeker ve tüm sıvıları temizleme işleminde kullanılabilir.

Komili Yuvam Prf Peçete Dispenser 17*21 300Y (12*1AD) Avantajları Nelerdir?

Kağıt peçete sayesinde birçok avantaj elde edilebilir. Çünkü kağıt peçete elinizin altında bulunması gereken ve hijyenik bir temizlik için tercih edilmesi gereken ürünler arasındadır. Bireysel kullanımıyla birlikte özellikle mutfaklarda ya da restoranlarda tercih sebebi olur. Kullan at özelliği sayesinde rahatlıkla hijyen elde edilebilir. Beklediğiniz yumuşaklık ve kalite peçete kullanımında sağlanır. Yumuşacık yapısıyla birlikte peçete hiçbir cilt yüzeyine zarar vermez.

Peçete tek kullanımlık özelliği ile kullan at bir yapıya sahiptir. Bu sebepten dolayı özellikle mutfaklarda bireysel kullanımın önemsendiği her alanda tercih edilebilir. Tercihiniz olacak peçetenin uygun boyutlarıyla birlikte beklediğiniz kaliteye ulaşabilirsiniz. En kaliteli kullanım şekli ile kendisine özel peçetelik içerisine rahatlıkla yerleştirebilen bu ürün uzun süreli bir kullanımı yaratabilir. İçerisinde toplamda 300 yaprak bulunan tek bir paket bile yeteri miktarda ürün sağlar.