Komili Yuvam Profesyonel Peçete Eko 24,5*23 100*32 (32*1Ad)

Ürün Kodu:1012132

%20
383,45 TL 306,76 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Komili Yuvam Profesyonel Peçete Eko 24,5*23 100*32 (32*1 Ad) Özellikleri

  • Ürün Adı: Komili Yuvam Profesyonel Peçete
  • Ürün Miktarı: 32’Li Paket
  • Kullanım Alanı: Mutfak ve Diğer alanlarda
  • Kategorisi: Kâğıt Peçete

 

Kağıt peçeteler çeşitli alanlarda kullanım için oldukça uygun bir üründür. Hijyenik şekilde paketlenmesi sayesinde beğenilen bir tasarıma sahiptir. Kare şeklinde üretilen bu peçeteler ile masa üstlerinde ve sunumlarda da kullanımı tercih edilir. Komili Yuvam profesyonel peçete eko özellikleri incelemesi yapıldığında uygun boyutları ve adet sayısı ile idealdir. Ev ve ev dışı alanlarda kullanıma uygundur. Kaliteli ve güvenli hijyenik ürünler arasında yer alması sayesinde de tercih edilen kağıt peçete alternatifidir.

Komili Yuvam Profesyonel Peçete Eko 24,5*23 100*32 (32*1 Ad) Nerelerde Kullanılır?

Kaliteli ve ekonomik bir marka arayanlar için bu ürün farklı kullanım alanların ile kendine yer bulur. Geri dönüşüme uygun olması sayesinde çevreye zarar vermez. Steril ortamda üretilen ve aynı şekilde hijyenik kullanım imkanı sunan bir üründür. İstenen alanda ve istenen şekil verilerek kullanıma uygundur. Komili Yuvam profesyonel peçete eko fiyatları yapısı ve dokusuna göre oldukça idealdir.

Kullanım alanı olarak ofis, restoran ve profesyonel mutfaklarda tercih edilebilir. Sunumların şık şekilde tasarlanması için peçetelere istenen şekil verilebilir. Bu açıdan beyaz renkli ve yumuşak yapıda olması ile kullanım imkanı sağlanır. Farklı bir sunum için veya yemeklerin yanında servis amacıyla kullanılabilir. Kaliteli ve yumuşak yapısı da istenen verimin alınmasına yardımcı olur. Yemek dökülen bir alana veya nemli olan yerlerde hızlı emici yapısı sayesinde kolaylıkla kullanılır. Paketlenmesi ve kullanımı hijyenik olmasından dolayı tercih edilen ürünler arasında yerini alan kağıt peçete seçeneğidir.

Komili Yuvam Profesyonel Peçete Eko 24,5*23 100*32 (32*1 Ad) Neden Tercih Edilmeli?

Komili’nin bu ürünü kağıt peçete kategorisinde yer alır. Komili markasının kalitesi ve ürünün yapısal özelliği sayesinde tercih edilir. Kullanımı pratik ve doğa dostu olması sebebiyle tercih edilir. Geri dönüştürülebilir materyalden üretilen bu ürün ile çevreye zarar verilmemiş olur. Ürünü içeriğinin doğal olması da tercih sebepleri arasındadır.

Kağıt peçete ihtiyacı olan her alanda uygun boyutu ve kalitesi ile ideal bir üründür. Emici özelliği ve su ile teması halinde kolayca parçalanmaması da beğenilen bir yapıya sahip olduğunu gösterir. Restoran, lokanta, kafe ve birçok farklı alanda kullanım imkanı sunar. İsteğe göre ister ambalaj içinde istenirse peçetelik içinde kullanıma uygundur. Yapısal ve maliyet açısından tercih edilen peçete tasarımıdır. Beyaz renkli ve sade modeli de seçim yaparken göz önüne alınır. Her renk masa ve peçetelikle uyum sağlaması için tercih edilebilir. Komili güvencesiyle üretilen uygun bir kağıt peçete seçeneği olarak rağbet görür.