Komili Yuvam Profesyonel Tuvalet Kağdı Ev Tipi Eko 17Gr 150Y (12*4Ad)

Ürün Kodu:1009755

%20
316,09 TL 252,87 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Komili Yuvam Prf Tuvalet Kâğıdı Evtip Eko 17 Gr 150Y (12*4 Ad) Özellikleri 

  • Miktarı: 17 Kg
  • Raf Ömrü: 2 Yıl
  • Kullanım Alanları: Gıda Dışı
  • Temizlik Malzeme Çeşidi: Tuvalet Kâğıdı

 

Günlük hayatında insanların sıkça kullanmış olduğu ev tipi bu tuvalet kâğıdı, 17 gram, 150 yaprak ve 12 adetlik 4 paketten oluşur. Tuvalette kişisel temizlik için kullanım alanı bulan, bu kapsamda özel olarak hazırlanmış, suda kolay bir şekilde çözünebilen ve ince kâğıttan üretilen temizlik kâğıdı, tuvalet kâğıdı olarak adlandırılır. Kişisel temizlik anlamında büyük bir önem arz eden Komili Yuvam prf tuvalet kâğıdı evtip özellikleri ile ön plana çıkar.

Komili Yuvam Prf Tuvalet Kâğıdı Evtip Eko 17 Gr 150Y (12*4 Ad) Nasıl Kullanılır?

İnsan hayatında oldukça önemli bir yere sahip olan ve kişisel temizlik anlamında sık bir şekilde kullanım imkânı bulan tuvalet kâğıtları, temizlik için özel olarak üretilmiş ürün konumunda bulunurlar. Kişisel temizlik amacıyla kullanılan Komili Yuvam prf tuvalet kâğıdı evtip eko fiyatları hiçbir bütçeyi olumsuz manada sarsmayacak şekilde mümkün olabilecek en makul düzeyde belirlenir.

Oldukça yaygın bir kullanım alanı bulunan tuvalet kâğıtları, insan hayatının her alanına sirayet eder. Bu denli yaygın kullanılan bu ürünün doğru bir şekilde kullanılması da oldukça önemli bir mesele haline gelir. Bu anlamda bu ürünü kullanırken tuvalet kâğıdı tutacağı ile temas etmekten kaçınılmalı ve tuvalet kâğıdı dispenserleri tercih edilmelidir. Tuvalet kâğıdı kullanıldıktan sonra klozete atılmayıp çöp kutusuna atılmalıdır. Bu ürünün kullanımı esnasında bu gibi önemli meselelere dikkat edilmeli ve bu ürün her anlamda doğru ve hijyenik bir şekilde kullanılmalıdır.

Komili Yuvam Prf Tuvalet Kâğıdı Evtip Eko 17 Gr 150Y (12*4 Ad) Neden Tercih Edilir?

Fabrikasyon üretimi ilk olarak 1857 yılında Amerikalı Joseph Cattey tarafından gerçekleştirilen tuvalet kağıdı 1880 yılından sonra rulo olarak satılmaya başlanmıştır. Türkiye’de tuvalet kâğıdının ilk ürerimi ise 1970 yılında Eczacıbaşı topluluğuna ait İpek Kâğıt tarafından gerçekleşmiştir. Bu paralelde tuvalet kâğıtları tuvalette kişisel temizlik için kullanılması amacıyla özel olarak hazırlanmıştır. Bu ürün suda çözünebilen ince kâğıttan üretilen bir yapıya sahiptir. Tuvalet kağıdının üretimi esnasında kullanılan kağıt ekolojik açıdan uyumlu ve çevreye olan olumsuz etkileri oldukça azdır.

Günlük yaşamın adeta önemli bir parçası haline gelen tuvalet kağıtları, hijyen ürünlerinin vazgeçilmez ürünleri arasında yer alır. Bu anlamda son derece önemli olan tuvalet kâğıtları, bu gibi etmenler paralelinde kullanım yönünden yoğun bir şekilde tercih edilir. Günümüzde insan yaşantısının adeta olmazsa olmazları arasında giren ve buradaki konumunu oldukça sağlamlaştıran tuvalet kâğıtları, bu anlamda kişisel temizliğin ön koşulu konumunda bulunur.