Komili Yuvam Profesyonel Tuvalet Kağıdı 21,5Gr 150Y (24*3 Ad)

Ürün Kodu:1034667

%20
603,69 TL 482,95 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Komili Yuvam Prf Tuvalet Kağıdı 21,5 Gr 150 Y (24*3 Ad) Özellikleri

  • Ürün Grubu: Tuvalet Kâğıdı
  • Adet: 24*3
  • Miktar :150 Yaprak
  • Ağırlık: 21.5 Gram

 

Tuvalette temizliği sağlamak için de pek çok ürün kullanılır. Bu ürünlerin başında da tuvalet kağıdı vardır. Tuvalet kağıdı, temizliğiniz için her zaman satın almanız gereken ürünlerin başında yer alır. Tabi bu ürünü satın alırken de kaliteye de dikkat etmek gerekir. İşte sizlere bu güvenceyi de Komili Yuvam Prf Tuvalet Kağıdı sunar. 

Komili Yuvam Prf Tuvalet Kağıdı 21.5 Gr 150 Y (24*3 Ad) Nerelerde Kullanılır?

Evde, okulda, iş yerinde, kalabalık olan her yerde tuvalette, tuvalet kağıdı kullanmak gerekir. Bu gereklilik için de her zaman tuvalet kağıdı satın alınır. Tabi tuvalet kağıdı satın alınırken de bazı kriterlere dikkat edilir. Bu kriterler arasında da en, boy, adet sayısı ve kaç katlı olduğu yer alır. Bu kriterler dışında bir de tuvalet kağıdının fiyatı da oldukça önemlidir.

İşte bu kadar önemli kriter arasından fiyatı da özellikle göz önüne alırsanız seçiminizi bu dayanıklı ve kaliteli tuvalet kağıdı ürününden yana yapabilirsiniz. Komili Yuvam Prf Tuvalet Kağıdı fiyatı ve diğer özellikleri ile birlikte sizlere iyi bir seçenek sunar. Sizler de bu ürünü satın alarak en iyi tuvalet kağıdını kullanmaya başlayabilirsiniz. Böylece avantajlardan da yararlanmaya adım atabilirsiniz.

Komili Yuvam Prf Tuvalet Kağıdı 21.5 Gr 150 Y (24*3 Ad) Neden Tercih Edilmeli?

Bir tuvalet kağıdından beklenen en önemli özellik onun dayanıklı olmasıdır. Sadece kağıdın uzunluğu değil aynı zamanda kağıdın yapısı da önemlidir. Suya karşı dayanıklı olan ve kolay erimeyen yapıya sahip tuvalet kağıtları tercih edilmelidir. Böyle bir tuvalet kağıdını da Komili sizlere sunar.

İşletmeniz, iş yeriniz ya da okul için tuvalet kağıdı satın alacağınız zaman her zaman en iyisini satın almak istersiniz. Bu isteğinizi de bu ürün ile yapabilirsiniz. Bu ürünün fiyatı, kalitesi ve adet sayısı ile sizlere en iyisini sunmaktadır. Kaliteli olan bu tuvalet kağıdı ile birlikte bir tanesini oldukça uzun bir süre kullanabilir ve sürekli yenisini satın almaktan kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Bu sayede de tuvalet kağıdına fazla para harcamaz ve bir süre sonra da bu tuvalet kağıdı sayesinde kar elde etmiş olursunuz. Elde edeceğiniz bu kar ise sadece para ile sınırlı kalmayıp aynı zamanda hijyen konusunda da büyük bir avantaj elde etmenizi sağlayacaktır. Bu avantaj ile birlikte de tuvaleti kullanan kişiler kendilerini daha rahat hissedeceklerdir.