Komili Yuvam Profesyonel Tuvalet Kağıdı İçten Çekmeli 13,7Cm*200M (1*6)

Ürün Kodu:1012138

%20
585,55 TL 468,44 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Komili Yuvam Prf Tuvalet K. İçten Çekm.13,7 Cm * 200 M (1*6) Özellikleri

  • Marka Adı: Komili
  • Genişliği: 13,7 cm
  • Adet: 1 Adet
  • Uzunluğu :200 Metre

Hayatın vazgeçilmezi tabi ki de temiz olmaktır. Evde, okulda, iş yerinde her yerde temiz olmak hem kişisel hem de sağlık açısından oldukça önemli bir husustur. Temizliğin bu kadar önemli olmasından dolayı da tabi ki kullanılan ürünler dikkat çeker. Özellikle tuvalet ve banyoda kullanılan temizlik ürünleri oldukça önemlidir.

Tuvalette temizliği sağlamak için öncelikle sabun ve tuvalet kağıdı gereklidir. Bu gerekliliği yerine getirirken de kaliteye dikkat etmek gerekir. Kaliteli bir tuvalet kağıdı size uzun süre kullanım imkanını sunar. Sizler de tuvalet kağıdınızı uzun süre kullanmak isterseniz seçiminizi Komili Yuvam Prf Tuvalet K. İçten Çekm. tuvalet kağıdından yana yapabilirsiniz.

Komili Yuvam Prf Tuvalet K. İçten Çekm. 13.7 cm * 200 m (1*6) Nerelerde Kullanılır?

Tuvalet kağıdı; evde, okulda, iş yerinde her yerde gerekli olan bir üründür. Bu gerekliliğinden dolayı da her zaman satın alınır. Satın alınırken de tabi ki tuvalet kağıdının boyuna, enine, adedine ve kat sayısına bakılır. Tüm bunlara bakıldıktan sonra bir de tuvalet kağıdının fiyatına bakılır. İşte tüm bu kriterleri göz önüne alarak bir tuvalet kağıdı seçmeniz gerektiğinde bu temizlik ürününü seçebilirsiniz. Komili Yuvam Prf Tuvalet K. İçten Çekm. fiyatı adedi ve boyu gibi kriterler konusunda sizlere aradığınızı sunar. Sizler de bu aradığınızı bir üründe bulmak isterseniz bu Komili ürününü hemen satın alıp iş yerinizde, okullarınızda ya da evinizde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Komili Yuvam Prf Tuvalet K. İçten Çekm. 13.7 cm * 200 m (1*6) Neden Tercih Edilmeli?

Tuvalet kağıdı satın alacağınız zaman birçok kritere bakar ve bu kriterlere göre sizin için en uygun olanı seçersiniz. İşte tüm bunları yaptığınızda da seçiminizin bu temizlik ürününden yana olduğunu fark edebilirsiniz. Tuvalet kağıdı konusunda bir dünya markası haline gelmiş Komili size en iyisini sunarak başka tuvalet kağıdı aramanıza gerek bırakmamaktadır. Sizler de fiyat, adet, boy ve kat adedi konusunda en iyisini ararsanız Komili markasının bu kaliteli ürününü seçebilirsiniz.

Seçtiğiniz bu ürünü kullanmaya başladığınızda ne kadar kaliteli ve uzun ömürlü olduğunu kolaylıkla fark edebilirsiniz. Fiyat performans açısından en iyisine sahip olacağınız bu ürünle birlikte tuvalette herkesin rahat ve huzurlu olmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede de hem iş yerinizdeki çalışanları hem de müşterilerinizi temizlik konusunda memnun etmiş olursunuz. Üstelik miktarın fazla olması nedeniyle de uzun süreli kullanım elde edebilirsiniz.