Komili Yuvam Profesyonel Tuvalet Kağıdı İçten Çekmeli Eko 13,7Cm*140M (1*6)

Ürün Kodu:1012137

%20
445,64 TL 356,51 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Komili Yuvam Prf Tuvalet K. İ.Çkm. Eko 13,7 Cm * 140 M (1*6) Özellikleri

  • Marka Adı: Komili
  • Genişliği: 13.7 cm
  • Adet: 1 Adet
  • Ürün Özelliği: Tuvalet Kağıdı

 

Özellikle banyo ve tuvaletteki temizliğe dikkat etmek oldukça önemlidir. Evde tuvalette temiz olma konusunda herkes gerekeni yapsa da aynı durumun iş yerlerinde de devam etmesi çok önemli olacaktır. İşte resmi yerlerde de kişilerin kendi temizliklerini sağlaması için öncelikle sabuna ve tuvalet kağıdına ihtiyacı vardır. Tuvalet kağıdı kişinin kendisini rahat ve temiz hissetmesi için oldukça önemlidir. Bu yüzden de kurumların mutlaka tuvalet kağıdı satın alması gerekir. Kurumlar için satın alınacak bu tuvalet kağıdı da Komili Yuvam Prf Tuvalet K. İ.Çkm. Eko olacaktır.

Komili Yuvam Prf Tuvalet K. İ.Çkm. Eko 13.7 cm * 140 m (1*6) Nerelerde Kullanılır?

Tuvalet kağıdı evde, okulda, iş yerlerinde her yerde ihtiyaç olan bir üründür. Bu yüzden de bittiğinde sürekli satın alınır. Tuvalet kağıdı satın alınırken de tabi ki kalite oldukça önemlidir. Tuvalet kağıdının kaç kat olduğu, içerisinde kaç adet olduğu, genişliği ve boyu gibi faktörler oldukça önemlidir.

Tüm bunların yanı sıra bir de tuvalet kağıdının fiyatı da oldukça önemlidir. Tuvalet kağıdı satın alınırken bu kriterler dikkate alındığında ise en iyi seçim tabi ki de bu ürün olmaktadır. Komili Yuvam Prf Tuvalet K. İ.Çkm. Eko fiyatı boyu, eni ve adet sayısı ile birçok kurum için ideal bir tuvalet kağıdı olmaktadır. Sizler de kurumlarınızda hem kaliteli hem uygun fiyatlı hem de kullanıldığında çok fazla harcamaya gerek duymayan bir tuvalet kağıdı ararsanız sizler için kaliteli bir şekilde sunulan Komili tuvalet kağıdı ürününü satın alabilirsiniz.

Komili Yuvam Prf Tuvalet K. İ.Çkm. Eko 13.7 cm * 140 m (1*6) Neden Tercih Edilmeli?

Ev ya da iş yeri için tuvalet kağıdı satın almanız fark etmeksizin her zaman kaliteyi ararsınız. Aradığınız bu kaliteyi de bu ürün ile bulabilirsiniz. Özellikle kolay parçalanmayan yapıda olması sizler için büyük avantaj sağlar. Suya karşı dayanıklı olması ve hemen erimemesi bu ürünün tercih edilmesinde en önemli etkenlerden biridir.

Komili'nin tuvalet kağıdı konusunda bir dünya markası olması sayesinde sizler de aradığınızı bulmuş olursunuz. Her yönden en iyisini istiyorsanız ve bu isteğinizin de uygun fiyatlarda olmasını arıyorsanız bu ürün tam olarak sizlere göre olacaktır. Komili Yuvam ile birlikte çalışanlarınızın ve iş yerinizdeki misafirlerin tuvalette rahat olmasını sağlayabilir ve onları temizlik konusunda büyük bir sorundan da kurtarabilirsiniz.