Komili Yuvam Profesyonel Tuvalet Kağıdı Mini İçten Çekmeli 11,5Cm*120M (1*12)

Ürün Kodu:1012139

%20
604,55 TL 483,64 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Komili Yuvam Prf Tuvalet K Mini İ.Çkm.11,5 Cm * 120 M (1*12) Özellikleri

  • Marka Adı: Komili
  • Genişliği: 11,5 cm
  • Adet :1 Adet
  • Uzunluğu: 120 Metre

 

Yaşanan ortamın temiz olmaması durumunda her türlü mikrop ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. İşte bunu yaşamamak için de öncelikle el ayak temizliğine ya da tuvalet temizliğine özen göstermek gerekir. Tabi tuvalet temizliği için de sabun ve tuvalet kağıdı gerekecektir. Tuvalet kağıdı ise bulması kolay ancak kalitelisini bulmak için dikkat edilmesi gereken bir üründür. İşte tüm bunlardan dolayı da kaliteli bir ürün için Komili Yuvam Prf Tuvalet K Mini İ.Çkm. ürününü tercih edebilirsiniz.

Komili Yuvam Prf Tuvalet K Mini İ.Çkm. 11.5 Cm * 120 M (1*12) Nerelerde Kullanılır?

Tuvalet kağıdı; evde, okulda, iş yerinde veya pikniğe gittiğinizde seyyar bir tuvalet kullanacağınız zaman her zaman gerekli olmaktadır. Bu gereklilikten dolayı da satın alınması zorunlu bir ürün olmaktadır. Tuvalet kağıdını satın almak temizlik için neredeyse zorunlu olurken de tabi ki birkaç kritere de dikkat etmek gerekir. Satın alacağınız tuvalet kağıdının boyu, eni, adedi ve kaç kat olduğu sizin için oldukça önemli olacaktır. Tüm bu kriterlerin yanı sıra bir de tuvalet kağıdının fiyatı da oldukça önemli olacaktır. İşte tüm bunları düşünerek en mantıklı seçimi yapıp bir tuvalet kağıdı satın almak isterseniz bu ürünü tercih edebilirsiniz. Komili Yuvam Prf Tuvalet K Mini İ.Çkm. fiyatı ve diğer özellikleri bakımından sizin için en doğru seçim olacaktır.

Komili Yuvam Prf Tuvalet K Mini İ.Çkm. 11.5 Cm * 120 M (1*12) Neden Tercih Edilmeli?

Tuvalet kağıdı satın alırken fiyatını, adet sayısını ve kat adedini dikkate alırsınız. Tüm bu kriterler sonucunda da en mantıklı seçimi yaparsınız. İşte bu seçiminizin de bu Komili ürününden yana olmasını sağlayabilirsiniz. Bir tuvalet kağıdından beklenen özelliklerinden biri onun dayanıklı olmasıdır. Suya karşı dayanıklı olması hemen parçalanmaması aranan özelliklerden biridir. Bunun için de markanın sunduğu ürünü tercih etmek işletmeniz için en doğru karar olacaktır. Miktar olarak da fazla olması avantajlı özelliklerden birini oluşturur.

Tuvalet kağıdı konusunda bir dünya markası olan Komili'nin en iyi ürünlerini satın alarak uzun süre yeni bir tuvalet kağıdı satın almak zorunda kalmazsınız. Tuvalet kağıdı ürününün tek bir adedinin uzun süre kullanılması sayesinde özellikle iş yerleri, okullar, hastaneler ve kafeler gibi alanlar büyük bir kar elde etmektedir. Sizler de tuvalet kağıdından kar elde etmek isterseniz seçiminizi bu üründen yana yaparak kaliteye her zaman sahip olabilirsiniz.